Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

15 minut temu

Sklep internetowy

59 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 12:19:01

Hej :) Buszowałam w necie za inspiracjami i trafiłam na szafę :D Baardzo mnie to cieszy. Widzę, że kobietek jest tu dużo, więc może powiecie mi, jak zrobić fajne ozdoby świąteczne? Łańcuchy z papieru już umiem, ale może jakieś bombki? Czy jakieś inne ozdoby? Nie wiem w sumie, co można zrobić ręcznie...

Z góry dzięki za Wasze odpowiedzi :D

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 13:03:44

Fajny temat, ja już mam fazę na święta! Ja sobie robie z drucika takie puste w środku bombki, ale długo mi to schodzi...


A chciałabym umieć coś takiego jak poniżej... Ale nie wiem jak się za to wziąć.. Ja w ogóle tak uparcie robię takie rzeczy a talent mam minimalny :<


wiem, że można jakoś bombki z papieru robić wiesz, tak jak to całe origami. Ale nie umiem :<

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 14:11:09

a ja robię takie:


czasu dużo na to trzeba, ale dość sympatycznie się robi ^^

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 14:31:39

REWELACYJNE! Napisz proszę, jak to robisz? Błaaagaam! Ciężko jest? Bo ,że czasochłonne to nic, ja czas mam :D Tylko czy trudne? Bo ja talent to średnio mam :(

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 17:44:25

śliczne te Wasze ozdoby:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 18:00:40

bardzo łatwo się je robi, ale monotonnie - jak bransoletki z muliny;p na priv podałam link :)

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

24 lis 2011 - 02:55:02

upiecz ciasteczka w różnych kształtach, pomaluj lukrem

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 12:00:11

Cytat
sariel
a ja robię takie:


czasu dużo na to trzeba, ale dość sympatycznie się robi ^^
To jest świetne :O Ale pewnie czasochłonne. Kiedy widzialam to u mojej ciotki, ale ona to gdzie kupila... Ile schodzi zrobienie takeigo cuda samemu?

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 12:09:44

Oj laski laski, zamiast dłubać w papierze weźcie się do roboty :P piękne bombki można kupić w każdym zwykłym sklepie :P Nie rozumiem po co marnować czas na takie babranie.. I ile jesteście w stanie tych bombek zrobić? Dwie? heh..

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 12:21:33

Wlasnie o to babranie chodzi :) wielkie halo kupic w sklepie, a zrob to sama, mnie np duma rozpiera :D i ociekam zaj....tościa :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 14:13:43

Cytat
pijaczka
Oj laski laski, zamiast dłubać w papierze weźcie się do roboty :P piękne bombki można kupić w każdym zwykłym sklepie :P Nie rozumiem po co marnować czas na takie babranie.. I ile jesteście w stanie tych bombek zrobić? Dwie? heh..

niekażdy ma dwie lewe ręce i nie lubi się "babrać" ;) większą satysfakcję mam jak zrobię coś sama, niż jak za to zapłacę w sklepie ;) ja zrobiłam takich sporo, ale większość rozdałam po rodzinie;p

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 17:51:37

Hej Kochane, może zrobilyscie już jakies ozdoby? Ja dopiero dzisiaj nabrałam na to ochoty jak zobaczlam w sklepie sztuczny snieg. :) Może jakieś fotki z pomysłami?

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 17:56:34

[/bJa zrobiłam wczoraj z owoców bd je szuszyc(jabłka pomarańcze)

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 18:37:26

Ja mam w pokoju tylko takie ozdóbki, ale to i tak nie własna robota :(
1. choinka ze swieacymi diodami i bałwanik (w środku świeczka)
2. świeczki śniegowe kule
3., 4. swiatelka dookola okna



Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 18:44:42

Ja zrobilam ozdoby na choinke i na okna z suszonych pomarańczy i koralikow z jakiejs nieuzywanej bransoletki:D Tak sie wkrecilam, ze dalej susze cytrynki zeby zrobic tego wiecej:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakiej firmy? - proszę o radę