Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomoc dla ciężarnej dziewczyny

28 paź 2011 - 18:50:11

Hej Dziewczyny, długo sie zastanawialam czy zakładać watek ale postanowilam pomoc dziewczynie bo jak sie okazalo ani opieka spoleczna ani nikt nie chce tego zrobic. Otóż chodzi o moja sasiadke. Dziewczyna ma 18 lat i jest w 7 miesiacu ciązy, rodzi pod koniec grudnia. Mieszka z chlopakiem ( ojcem dziecka ) jego matka, jego dwojka rodzeństwa ( w tym jedno z rodzeństwa niepełnoletnie ) oraz starym kawalerem wujkiem, który jest alkoholikiem i co jakis czas wszczyna im awantury. Mieszkaja w drewnianym domu który sklada sie wylacznie z kuchni jednego pokoju i spiżarni. Czyli w takich warunkach mieszka 6 osób a wkrótce dojdzie do nich maly dzidzius. Jej chlopak pracuje ale ledwo starcza im na rachunki. Matka chlopaka nie pracuje bierze tylko rodzinne i alimenty na dwojke swoich dzieci ( ojciec ich dawno temu zostawił ). Dziewczyna na pomoc od swoich rodzicow nie ma na co liczyc poniewaz sama ma jeszcze 9 rodzenstwa. Dlatego chcialabym pomoc jej i jakos jej dziecku i zwracam sie z tym do Was. Moze ma któras jakies ubranaka , akcesoria i rozne potrzebne rzeczy dla tego dzieciatka?? Ja niestety mogla jej tylko pomoc oddajac swoje ubrania i siostry w ktorych juz nie chodzimy ubranek niestety nie mamy w rodzinie tez nie mamy kogos kto by mogl je oddac. Zbieram równiez pieniadze na wozek dla niej jakas wanienke narazie uzbierala sie pare zlotych ktore dali moi znajomi z uczelni i ja. Kazda zlotowka sie przyda jesli chocby z pare osob ja wplacili. A i jak pisalam dziewczyna byla w opiece w sprawie jakiejs pomocy niestety kazali jej czekac az rozpatrza sprawe. Jeśli ktoras z Was jest chetna pomoc bardzo prosze o kontakt.

Pomoc dla ciężarnej dziewczyny

29 paź 2011 - 14:34:38

Pomóc nieodpowiedzialnej osobie? Przyzwyczajeni do tego, że pracować nie trzeba, bo państwo da. Kto w takich warunkach, nie mając pracy ani pieniędzy na podstawowe potrzeby zachodzi w ciążę? Niestety, taki osobom trzeba kopa w tyłek, żeby zaczęli dbać o swoje życie, bo inaczej będą do jego końca wyciągać ręce po co się da, a sami do pracy nie pójdą. Ty chcesz pomóc, a co oni robią, żeby poprawić swoją sytuację?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOOOOOCYY :(((