Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie wiem od czego zacząc, może od początku .. Płec przeciwna się kompletnie mną nie interesuje .. NIGDY nie miałam chłopaka, chociaż bardzo chciałabym miec . Przez to, czuję się brzydka, nie potrafie znalezc w sobie zalet .. Boję się, że zostane do końca życia sama .. wszyscy znajomi, rodzice dogadują czy chce zostac zakonnicą i inne głupie docinki, jest mi przykro z tego powodu . Oczywiście udaje, że się tym nie przejmuje , ale dłużeej już tak nie mogę :< Nie wiem co jest ze mną nie tak ? Nawet gdy ładnie ubiorę się i umaluje , nadal nic z tego ..



Aha, i to nie jest żadna prowokacja , po prostu piszę z nowego konta, ponieważ ze swojego prawdziwego konta na szafie wstydzę się ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-15 14:32 przez Natalijaaa.

Podstawowe pytanie: ile masz lat?

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Podstawowe pytanie: ile masz lat?


20 :<
HEEJ NIKT ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-15 14:51 przez Natalijaaa.

a może źle się malujesz i ubierasz i przez to uwydatniasz swoje niedoskonałosci ? No nie wiem , nie wiem jak ci pomóż, może ktoś inny .

ja mam 18 lat i też nigdy nie miałam chłopaka chociaż chciałabym. Sęk w tym że wielu mnie podrywa, tylko że ja jestem tak pusta że szukam "pana idealnego" chociaż sama cudem nie jestem;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pożyczanie