Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 224
Ostrzeżenia: 1/5

UWAGA PRZESTROGA!!!

12 kwi 2011 - 10:38:06

witam kobietki chcialam was przestrzec przed pewna uzytkowniczka ktora perfidnie probowala mnie naciagnac ale jej sie to niestety nie udalo te ktore beda chcialy wysle im wiecej info nie wiem czy wystawiac negatywa bo napewno wtedy otrzymam odwetowego a powinnam wtedy kazda by sie uprzedzila przed nia przed dokonaniem transakcji chciala kupic ode mnie kurtke nalegala zebym jej wyslala po przedstawieniu zdjecia przelewu i wyszlo na to ze byl zfauszowany bo przelewu do tej pory nie ma twierdzila ze jej przelewy ida 5,6 dni z zagranicy tyle nawet nie ida ! dobrze ze nie puscialam paczki bo raz juz mnie tak oszukano mozna to nawet chyba zglosic jako probe wyludzenia jesli bedziecie chcialy to dodam rozmowe z nia
gdy do niej napisalam ze probowala wyludzic to ona mnie nazwala oszustka ze ja probowalam ja oszukac ze zablokowala wplate da sie cos takiego wogole zrobic zeby wycofac po kilku dniach przelew??? nawet pewnie go nie zrobila a teraz sciemnia by najmniej ja tak mysle.... wiec kochane uwazajcie bo gdy by nie to ze mnie juz oszukano podobnie to pewnie bym puscila paczke bez zawachania teraz wiem ze dopoki pieniedzy na koncie nie ma paczki nie ma co puszczac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poczta i sprawdzanie przesyłek