Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

12 mar 2011 - 14:57:34

Dziewczyny bardzo pilnie poszukuje kasety Karolci (koniecznie takiej jak na zdjęciu), nigdzie nie mogę jej znaleśc, a bardzo mi na niej zależy. Jeśli któraś z Was taką posiada i jest Wam zbędna to bardzo proszę o kontakt ze mną.

Jeśli wątek umieściłam w złym dziale, proszę o przeniesienie.



KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

08 lis 2011 - 23:01:06

hej!
kurcze,ja też poszukuję tej karolci.znalazlam jakies audiobooki ale to nie to samo.w nich lektor czyta ksiązkę.a tamta karolcia to cos zupelnie innego...może już cos znalazłas bo ja szukam,szukam i nic :(
odezwij się proszę
ola

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

05 kwi 2019 - 14:01:33

8 lat po zamieszczeniu tego posta. Jakby kogoś ta kaseta interesowała, to ją mam. Dzisiaj odnaleziona. Aktualnie jeszcze w formie nagrania na kasecie, ale już pracuję nad tym aby to przerzucić na komputer. Kaseta jest doskonale zachowana, dzisiaj słuchałem. Wspomnienia wróciły, bo nagranie jest bardzo dobre! 0:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-05 14:02 przez oeriel.

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

05 kwi 2019 - 21:46:34

jaaaaaaa
bardzo chcę :)))

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

11 maj 2019 - 09:42:53

Miałam kiedyś taką, ale pewnie przy przeprowadzce się ją wyrzuciło...

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

29 maj 2019 - 23:13:30

Cześć. Zgrałaś może tą Karolcię do mp3 ? chcę to!

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

09 cze 2019 - 17:58:22

Przepraszam za długą nieobecność ale sporo się u mnie dzieje. Spieszę z dobrą wiadomością. Mam już odpowiedni sprzęt, zestaw do zgrania (bo też zależy mi na jakości) i wszystko jest już połączone. Teraz będę potrzebował chwili aby to zgrać i oczyścić. Myślę, że na dniach już to wrzucę. Kaseta jednak to nie jest powszechny sprzęt i do zgrania trzeba było kilku akrobacji bez kupowania nowego 0;)
Pozdrawiam

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

09 cze 2019 - 20:31:26

Super. Będę trzymał kciuki żeby Ci się udało. Bardzo lubiłem tą bajkę w dzieciństwie, a teraz sam mam dwie małe córki i tak odgrzebuję po kolei wszystkie bajki, których sam słuchałem gdy byłem mały. No cóż... dzisiaj próżno szukać takich nagrań jak np stare Bajki Grajki...

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

12 cze 2019 - 19:00:41

Mam złą wiadomość. Okazało się, że urządzenie ma jakiś problem z odtwarzaniem dźwięku i niektóre (jak głos koralika) są bardzo mało słyszalne. Nie jest to problem kanałów (lewy-prawy) tylko coś nie łapie. Chyba, że tak jest nagrane na kasecie albo już ma swoje lata (odsłuchiwałem jej na starej już wieloletniej Diorze i tylko na niej). W każdym razie, dopracuję to ale żeby nie trzymać Was w oczekiwaniu, podrzucam link do wersji aktualnej. Poprawię ją, ale to może potrwać a Wy już możecie słuchać nagrania 0:)

Link - spakowany plik ma 60 MB - podzielony jest na dwie części, celowo, tak jak w oryginale. Nie łączyłem.
http://www.filedropper.com/karolcia-p01



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-12 19:05 przez oeriel.

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

12 cze 2019 - 22:13:16

brawo Dzięki kolego. Gdzie słać browara?
Właśnie słucham na MACu i jak na moje ucho na stronie A wszystkie dźwięki słychać normalnie. Poziomy głośności ok. Na stronie B faktycznie głos koralika jest przytłumiony.

Jaki stosowałeś układ do przegrywania? Jeżeli na odtwarzaczu dźwięki słychać normalnie, a po przegraniu z tego odtwarzacza na kompa niektóre są wyraźnie cichsze to to jest właśnie objaw problemu z jednym z kanałów. Albo z wyjściem w odtwarzaczu, albo z kablem, albo z wejściem na kompie.
Jeżeli stosowałeś kabel minijack-minijack to spróbuj do wyjścia odtwarzacza podłączyć zwykłe słuchawki i zobacz czy słychać normalnie czy nie. Jeżeli jest ok to spróbuj zmienić kabel łączący odtwarzacz z kompem.

Jeszcze raz dzięki cheers



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-12 22:39 przez krisso.

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

12 cze 2019 - 22:38:49

Nie nie, jest tak w kilku miejscach. Kable dobre, bo na dwóch próbowałem a jeden specjalnie dokupiony. Cinch-jack, bo tylko takie wyjście mam z Diory. U mnie też wszystko ok słychać już po nagraniu, ale są fragmenty, które wydają się być daleko w tle lub z echem. Kanały też idą normalnie. Zobacz np. moment - Strona 2 ok 14:30, jak koralik mówi o swojej słabości 0:) Tam jest strasznie w tle, gdzie w innych momentach jest normalnie.
Na tą chwilę miałem jedno źródło, na którym mogłem odsłuchać, może tak już jest to nagrane, albo coś tam siadło przez lata. Wydaje mi się, że było głośniej. Niestety te głośniki z Diory też już mają swoje lata i nie są wiarygodnym źródłem odsłuchu. Może się czepiam, ale zależy mi na jak najlepszej jakości i do tego dążę. Na pewno jak będę miał lepszą wersję, to ją wrzucę, ale to może potrwać.
W tej też dźwięk był troszkę za czuły przy nagrywaniu, stąd mogą być przesterowania dźwięku jak głośniej mówią. We wcześniejszych próbach dałem mniejszą i było OK a tu zapomniałem to zmienić.

A browara to do Wrocławia 0:))

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

12 cze 2019 - 22:42:30

Tak. Słychać nieco przesterów. Jakby Ci się kolejne próby nie udały to ja mogę spróbować. Mam wieżę z odtwarzaczem kaset. Nie ma problemów z podpięciem jej do kompa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-12 22:42 przez krisso.

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

12 cze 2019 - 22:45:11

Dam znać. Mam jeszcze jedno miejsce gdzie to mogę nagrać oprócz swoich prób. Jest to studio radiowe i wtedy będzie już mega. Tylko muszę się zgadać z szefostwem, bo urzedujemy w innych miastach 0:) ale to po znajomości. I to może to właśnie potrwać.

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

12 cze 2019 - 22:52:39

No to trzymam kciuki :)

KAROLCIA-PILNIE POSZUKUJĘ!!!!

09 gru 2019 - 17:14:56

Dzień dobry,
czy jest opcja aby uaktualnić link?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy zadanie !