Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie :)

od dwóch dni mam wątpliwą przyjemność użerać się z prima modą w sprawie reklamacji.
zakupiłam u nich preparat do konserwacji obuwia, który najzwyczajniej w świecie zniszczył buty (ze skóry zeszła cała warstwa farby została garbowana skóra, która przybrała kolor szaro-zielony). buty były zupełnie nowe, nie założone ani razu... pojechałam oczywiście do salonu, w którym owy preparat zakupiłam, ale tam dowiedziałam się, że to wina złego farbowania skóry i powinnam buty reklamować w sklepie w którym zostały zakupione. pojechałam więc do gortz 17, gdzie razem z paniami sprzedawczyniami przeprowadziłyśmy mały eksperyment i jak się okazało preparat rozpuszcza każdą farbowaną skórę...

wróciłam do prima mody. rozmawiałam telefonicznie z dyrektorem regionalnym (choć następnego dnia dowiedziałam się, ze nie posiadają oni dyrektora regionalnego) po wykłócaniu się prze godzinę zostałam odesłana do biura obsługi klienta.

pojechałam więc wczoraj do tego biura (chociaż biurem bym tego ni nazwała- magazyn zawalony pudłami z butami w bardzo "fabrycznej" części miasta), gdzie panie pracownice chciały przyjąć mnie na dworze (dodam, ze padał śnieg...)- więc wepchałam się na chama do środka.

oczywiście nic nie załatwiłam.
dopiero po tej wizycie zaczęłam przeglądać fora internetowe, gdzie jest mnóstwo historii o odrzuconych reklamacjach z prima mody. po kontakcie z rzecznikiem praw konsumenta dowiedziałam się, ze mnóstwo spraw z prima mody trafia do nich właśnie...

oczywiście będę dalej dochodzić swoich praw i żądać zwrotu gotówki i za ten przeklęty preparat i za buty.

i tutaj prośba/pytanie do Was- czy którakolwiek z Was miała kiedykolwiek jakieś problemy z reklamacją w prima modzie??
z racji mojego wścieku totalnego na nich postanowiłam, ze dla samej zasady udowodnię im, ze nie są tacy fajni, jak im się wydaje i że klienta trzeba szanować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdjęcia morza zimą .