Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prosze o pomoc

03 lis 2010 - 19:03:04

nie wiem czy to w tym temacie.
ale bardzo prosze o pomoc. co mam zrobic.?
kupilam buty na szafie.pl, zostalam poinformowana ze sa orginalne, a cena jest okazyjna.
jednak okazalo sie, ze buty nie sa orginalne. nie chce wystawiac lip sprzedajacemu, bo to nie o to chodzi
w zakladce o mnie ma napisane: Zgodnie z przepisami prawnymi UE (01.08.2003r.) 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.

co mam zrobic gdy sprzedawca minal sie z prawda? przysluguje mi zwrot butow?

prosze o pomoc

03 lis 2010 - 22:46:06

Nie ma takiego przepisu.. to zwyczajna ściema. Na początek spróbuj się dogadać.

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 15:56:59

ustawa o ktorej piszesz istnieje. a towar zgadza sie ze zdj na podstawie ktorych kupowalas??

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 16:39:29

niby tak ale teraz to nie jestem do konca pewna, wiadomo ze na zdjeciach nie zawsze tak samo wygladaja.zauwazylam ze sprzedawca ma wystawione drugie niby takie same buty ale inny rozmiar i sa rozne zdjecia. probowalam sie dogadac bez robienia problemu i lip(tego chce uniknac) ale sprzedawca nie odzywa sie mimo tego ze byl dwa razy online

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 18:02:02

aha. firmy maja po kilka modeli butow w swojej ofercie. a ty dostalas to co bylo na zdj czy calkiem inne??

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 18:09:08

no takie jak na zdjeciu. no ale to osoba prywatna wiec chyba nie powinna miec opisanych jednych butow a miec rozne zdjecia

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 19:05:14

no ale z tej aukcji co kupilas byly tylko zdj tych butow co dostalas?? czy jeszcze jakies inne. poniewaz z tego co piszesz to wnioskuje ze dostalas to co bylo na zdj w danej aukcji. a takiej sytuacji to widzialas co kupujesz. :) a jakiej firmy te buty?? za ile?? to bardzo odchodza od orginalopw??

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 19:32:14

juz nie wiem co robic. pytalam czy buty sa orginalne i dostalam potwierdzenie ze tak i ze sa sprowadzone z Anglii i cena okazyjna. ale w takim razie dalam sie naciagnac.. no trudno. dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam.:)

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 20:04:53

kupowalam tez juz nie raz nuty sprowadzane z angli w okazyjnych cenach typu 120 -130 zl. a w sklepie takie po 300 byly. i za kazdym razem bylam zadowolona chociaz wiem ze to tak do konca nie byly prawdopodobnie. ale coz tu wymagac jak na bazarze trzeba dac za buty 100 zl i sa jakie sa a tu za 130 porzadne byly

prosze o pomoc

04 lis 2010 - 20:05:18

Cytat
szasza199011
ustawa o ktorej piszesz istnieje. a towar zgadza sie ze zdj na podstawie ktorych kupowalas??

Mogę w takim razie prosić o pozycję w dz.u. lub tekst ustawy?


;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep Cayman