Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Hey dziewczyny, mam nadzieję, że może troche mi pomożecie...
Msc temu kupiłam na allegro kozaki, zrobiłam przelew z mojego konta, sprzedająca twierdziła że pieniądze wpłynęły dopiero po tygodniu na jej konto - ciekawe :/
Pisała mi później, ze buty zostały wysłane, od tamtej pory minęło ponad 2 tyg, a butów nie ma.
Byłam na poczcie głównej, nic do mnie nie przyszło itp.
Proszę ją od 1,5 tyg. o zdj dla potwierdzenia nadania przesyłki - ZERO odzewu z jej str.
Nie odp ma @ , nie odbiera telefonów, nie odp. na sms'y.
Chcę to zgłosić na policje i tu zaczynają się moje pytania.. Jak juz to zgłosze to co potem będzie? Jakaś sprawa w sądzie? Będę musiała coś za to płacić? Długo się czeka na rozwiązanie tego problemu? Jak to w ogole wygląda??
Nie znam się na tym, pierwszy raz będę coś zgłaszała.. :(
Mimo tego na pewno jej tego nie odpuszczę.


Swoją droga to znalazłam ją na nk, niby żona, matka przed 30stką... Wstydziłabym sie na jej miejscu tak robić...!! :(

Ona jest z NOWEJ RUDY - może jakaś szafowiczka ją zna... (??) ;]

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

dzięki, ze chociaż Ty podbiłaś :P:)

Jak ktoś ma na prawdę problem to CISZA.. a jak jakaś założy watek 'h/n' to po kilka str ma ;/ ehhhh

jesli nie jest to powyżej 200 zł to nic z tym policja nie zrobi... tak słyszałam przynajmniej.

nie wiem jak to jest, ale może poczekaj jeszcze z tydzień,
może jej coś wypadło, coś się stało?

zgłoś allegro i czekaj, ja zawsze zgłaszałam jak miałam problemy i zawsze zwracali mi pieniążki albo wysyłali paczkę. ;)

Z tego co się orientuje, to policja musi przyjąć każde zgłoszenie. Oni to później jakoś sprawdzają i nie wiem co dalej. Zadzwoń do tej babki z innego numeru może odbierze. Zgłoś sprawę na allegro.

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

wieczorem jeszcze zadzwonię z innego nr kom.
Wątpie zeby allegro cos zrobilo.. Rok temu zamawiłam sporo kosmetykow i przyszly zupelnie inne.. zglosilam to do allegro i nic nie zrobili.. zaden spor w allegro nie pomogl.. :(

któras z Was napisala, ze moze cos jej wypadlo.. no ok ale mogla napisac o tym, ale zeby nie odp na sms'y, nie odbierac kom.?:( jak zaczelam pisac do niej ze chce zobaczyc zdj nadania to od tamtej poty kontakt sie urwał.

Mam ten sam problem tylko jestem Sprzedajaca, a Szafiarka
ktora dokonala zakupu i jak do tej pory mi nie wplacila pieniedzy.
Pisalam do Szafy i cisza takze narazie czekam na pomoc
od administratora, a wy dziewczyny macie jakis pomysl, przeciez
nie moze sobie ktos ot tak bezkarnie bawic sie w zakupy. Prosze o kazda rade, pozdrawiam :)

zglaszasz na policje ze zostalas oszukana.......nie wiem co dalej jak moj z pracy wroci to ci dokladnie napisze. ale wiem ze jakbys sie chciala z nia sadzic to to juz jest sprawa cywilna

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Motylica22
zglaszasz na policje ze zostalas oszukana.......nie wiem co dalej jak moj z pracy wroci to ci dokladnie napisze. ale wiem ze jakbys sie chciala z nia sadzic to to juz jest sprawa cywilna

byłabym wdzieczna jakbys później coś więcej napisała na ten temat.. :)

ja się nie orientuje ale podbijam bo trzeba sobie pomagać
może poczekaj jeszcze z tydzień bo to różnie w życiu bywa wypadki chodzą po ludziach niestety:(
albo napisz do kogoś ze znajomych czy rodziny na nk co się z nią dzieje czy coś się nie stało bo kupiłaś u niej rzeczy na allegro i nie wierz czy coś się stało czy to może oszustka. myślę ze powinno zadziałać
powodzenia

Ja miałam taką sytuację, tyle, że sprzedawałam, a dziewczyna nie wpłacała pieniędzy i nie odpisywała. Napisałam do tych z allegro, po tygodniu się przypomniałam i zadziałali. A siostra miała taką sytuację jak Ty i też musiała się przypominać allegro a w końcu pieniądze jej zwrócili :)

policja--pytania--zgloszenie-oszustwa tu masz trochę informacji..

Wiesz, mnie 'oszukała' - tzn. wysłała 'tylko' towar niezgodny z opisem, potem bezczelnie kłamała i zachowywała się jak jakaś smarkula kobieta po 30, NAUCZYCIELKA.. pierwszy raz miałam wtedy do czynienia z tak niepoważną osobą.. Więc już nikomu nie można ufać;/ Pomyśleć, że taka wychowuje czyjeś dzieci, a kłamie i oszukuje dla zyskania używanego kosmetyku;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak radzić sobie ze stresem?