Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zapakować paczkę?

12 cze 2010 - 18:46:55

hej dziewczyny:)
pomożcie, wysylam swoją pierwszą paczkę, buty w oryginalnym pudełku. jak je zapakowac, zeby przesyłce sie nic nie stało?

jak zapakować paczkę?

18 cze 2010 - 09:41:52

Chcesz wysłać pocztą czy kurierem?

Jeśli pocztą to zapakuj w szary papier i styka. Najlepiej jest używać papierowej taśmy, bo na foliowej (takiej zwykłej) rozmazują się pieczątki i się pani na poczcie czepia. (ale jak dasz małe kawałki to nie zauważy)

ja ostatnio wysyłałam ciuchy. Nie lubię poczty, bo robią problemy, a w kolejkach do okienka nie mam siły stać.
Dlatego wysłałam dhlem. Przyszedł kurier z takim woreczkiem wrzuciłam ciuchy do niego. zakleiłam, dał mi taki druczek coś jak na poczcie ta kartka i poszło. :)
tak samo możesz zrobić. a jak nie wiesz czy się zmieści to tu znalazłam ciekawy artykuł o opakowaniach:
Opakowania kurierów
Także ja osobiście polecam kurierów, zero stresu i na nastepny dzień dochodzi.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

jak zapakować paczkę?

05 kwi 2013 - 18:23:13

Moim zdaniem powinnaś dokładnie zapakować przesyłkę tak aby się nic bucikom nie stało podczas podróży. Ja ostatnio zamówiłam całą rolkę folii bąbelkowej: http://art-pak.pl/folie/c,50881,1 i obwijam nią każdą rzecz którą szykuję do wysyłki. Wolę być pewna, że wszystko dotrze w nienaruszonym stanie.
Jeżeli kupujesz większą ilość folii, wychodzi naprawdę tanio ...

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

jak zapakować paczkę?

03 sty 2018 - 19:50:54

najlepiej w pudełko jest zapakować, jednak taniej wychodzi po prostu w folie bąbelkową ja kupuje tutaj https://www.tmkserwis.pl/ bo mają taniej niż na poczcie i w takiej foli nic się nie stanie

jak zapakować paczkę?

03 sty 2018 - 20:40:36

Miłe panie i tu obecne, szanujcie swoich kupujących, "jak siebie samego"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ignorowanie...