Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farba do tkanin

18 mar 2010 - 15:21:56

Witam
Mam do Was Drogie kobitki pewną prośbę
czy możecie mi podpowiedzieć gdzie kupię farbe do malowania na tkaninach[ np.bluzkach,topach...itp]
jaki jest koszt takiej farbki?
jak długo utrzymuje sie na tkaninie??
z góry dziekuje za pomoc
pozdrawiam serdecznie

farba do tkanin

18 mar 2010 - 19:21:40

Polecam farby firmy Nerchau, są świetne, zwłaszcza te do ciemnych tkanin. Kupuję najczęściej na allegro, ostatnio w sklepie Didasko Konin - bezproblemowo, polecam. Koszt jest różny, zależy jakie farby. Zwykłe to około 11zł za dużą buteleczkę, zestawy do ciemnych od 45zł za 6 farb w małych pojemnikach. Na szczęście bardzo wydajne są i trzymają się super, oczywiście po utrwaleniu. W rodzinie dzieciaki noszą malowane koszulki na okrągło. prane są w pralce bez szczególnego bawienia się - płyn do kolorów i krótki program. Natomiast nie watro kupować farbek Decorfin, straszna tandeta, 2 prania i nic nie widać. z dobrych jeszcze Lukas Textila, albo seda do jedwabiu, Firmy Idea też są dobre - mają kryjące i transparentne, kryjące lepsze.
Na zdjęciach próbki malunków czarne i srebrne farbą Lukas, kolor na czarnym Nerchau zestaw Aqua.
Aha, wszystkie wymienione przeze mnie farby można mieszać ze sobą, niezależnie od firmy - nic się nie warzy, nie ścina, właściwości zachowane.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 19:39 przez zolza_z_miasta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oficjalny list