Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

sklep detailingowy

7 minut temu

kosmetyki samochodowe

51 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o radę :(

14 lut 2010 - 15:31:40

Witam dziewczyny, chciałabym prosić was o radę. Mianowicie od dłuższego czasu zamierzam porozmawiać z mężem o budowie domu.
Sprawa w skrócie wygląda tak, mieszkamy z u jego rodziców na piętrze, mam osobną kuchnie, dwa pokoje itd, ale chcę mieć własny dom jak najdalej od teściowej :( rozumiecie ?
Jesteśmy małżeństwem od ponad roku, nie mamy dzieci, oboje pracujemy, nie jest materialnie tak żle, wiadomo trzeba będzie jakiś kredyt wziąść, ale jesteśmy młodzi,( ja mam 23 lata, on 25),
A w tym domu wariatów długo nie wytrzymam, nerwowo się wykończe, teściowa wtrąca sie strasznie i do wszystkiego, ovzywiście jemu nic nie mówi tylko mnie się czepia, jak mu o tym mówie to on, że ja przesadzam, bo on nic nie zauważył ( no jak miał zauważyć jak ona do mnie się sapie, a jego akurat nie ma, a przy nim to aniołka udaje).
Kiedyś jeszcze przed ślubem poruszyłam ten temat, to tylko awanturę mi zrobił, że jemu się należy, że rodzicom to nie przeszkadza i tak dalej, a ma dwoje rodzeństwa, które po wyprowadzce z domu bedziemy musieli spłacić ( ci którzy mają swoje domy to wiedzą)
Jak mam mu to delikatnie wyjaśnić ze skutkiem pozytywnym oczywiście, bo jużnie daje rady. Pomóżcie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc:(