Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

51 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:25:40

CO MYSLICIE O SOLARIUMM ??___ CHODZILAM PRZEZ JAKIS CZAS II BYL DUYZ EFEKT LADNY KOLOR SKORY I WOGLE .. ALE BOJE SIE ZE JAK BEDE CHODIC CZESTO .. TO W PRZYSZLOSCI BEDE MIEC JAKAS CHOROBE .. . . NIEWIEM CO ROBIC I ILE DNI CHODZIC W TYG ZEBY TA OPALENIYNE UTRZYMAC

<moderacja> Proszę pisać małymi literami na forum



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-09 03:16 przez moderator.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:27:43

ja chodzę zawsze przed sylwestrem i np. weselem, czy coś w ten deseń ważnej imprezie :) ale tak to nie polecam.
Znajoma chodziła cały rok i ma teraz straszne zmarszczki ;///

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:28:25

nie chodzić.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:30:19

ALE Z DWA RAZY W TYG ???? TO CHYBA NIC ZLEGO NIE BEDZIE

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:32:04

ja chodze 2 razy w tyg i taka czekoladka jestem , jeśli chcesz utrzymać oplenizne to starczy raz w tyg na 7 minut i przed i po kremy, bo naprawdę potem na starośc może być tragedia, trzeba filterek jakiś i nawilżacz

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:32:05

chodzę 3 razy co 2 tygodnie :)

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:32:25

ja chodzę raz na tydzień na 10 minut, czasem raz na 2 tygodnie i żyję! najważniejsze to nie przesadzić

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:34:46

AHA.. NO OK TO JA BEDE CHODZIC SOBIE 2 RAZY W TYG NA 7 MIN ZEBYM MIALA JAKAS FAJNA OPALENIZNE

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:36:44

a ja nie chodzę wcale :P

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:36:57

Ja mam 23lata i od roku nie chodzę na solarium.
na solarium zaczęłam chodzić mając 17lat . Chodziłam ok.3razy (10-12min) w miesiącu, później ograniczyłam i chodziłam przed ważniejszymi imprezami (Sylwester, wesele). Zauważyłam na swojej twarzy zmarszczki, co mnie zaniepokoiło, więc przestałam chodzić, używam drogich kremów, aby zregenerować moją cerę. Żałuję, że tak zniszczyłam sobie skórę.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:37:08

solarium jest szkodliwe i niezdrowe i w dodatku możesz nabyć raka skóry, efekty sa ładne tylko przez jakis czas, poźniej skóra wyglada brzydko, staro, jest przesuszona, a przy nadmiernej opaleniźnie bedziesz wygladać jak karkówka z grilla;] noi oczywiście solarium szybko sie zmywa wiec pcozekaj do lata na sloneczko, bo solarium uzależnia

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:41:22

Cytat
mika403
ALE Z DWA RAZY W TYG ???? TO CHYBA NIC ZLEGO NIE BEDZIE

Regularnie?
Tzn. W każdym tygodniu dwa razy chcesz iść?
Zwariowałaś? Nie niszcz sobie skóry!
Jeżeli musisz się opalić, to idź raz na 7min, za dwa dni znowu na 7-8min i koniec...

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:45:16

Poczekaj do lata i idź na plażę.
Jeśli teraz czeka cię jakaś ważna okazja to idź z 3 razy na solarium (ostatni raz dzien przed imprezą, chodzenie tego samego dnia sprawia ze makijaz sie nie trzyma tak jak powinien). I tyle.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:47:14

2 razy w tygodniu po 7 minut? Dziewczyno, z choinki sie urwalas? :D
Odpuść sobie.............................. masakra. Nie chce wiedzieć w jaki stanie jest twoja skóra albo w jakim bedzie za jakiś czas.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:49:19

wiem ze jest nie zdrowe.. ale brzydko wyglada jak skooora jest tak strsznie blada.. chodzi mi o to zeby sie zmienil kolor .. a kremow zadnych nie chcee samoopalaczy .... bo potem same plamy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nerdy