Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ankieta
oddanych głosów: 0
Wszyscy mogą głosować.
Czy któraś z kobiet miała ciążę poza maciczna ?




Hej zrobiłam test 2 tygodnie temu i pokazał dla mnie 2 kreski ale ta druga była bardzo słaba i na drugi dzień znowu zrobiłam i to samo. Łącznie zrobiłam 6 testów i wyglądały tak samo.

Byłam u Ginekologa i powiedział że mam błonę śluzową macicy mam powiększona i że jest powiększona bo ciąża jest ale wczesna i że jest ziarenko maku które słabo widać. Czy któraś miała wczesna ciążę i co lekarz doradzał?

A i dziś jest dzień w którym powinnam mieć okres no i bola mnie cycki, mam bardzo słabe białe uplawy no i boli mnie podbrzusze.

Czy któraś z was też tak miała przy wczesnej ciąży?

I czy któraś by mi wytłumaczyła o co chodzi z ciąża poza maciczna? I czy któraś miała?

Osobiście ciąży pozamacicznej nie miałam, ale miałam podobne przy testach ciążowych-też słaba druga kreseczka. Proponuję iść na badanie krwi i będzie wiadomo. Co do bóli to nie pomogę bo u mnie czegoś takiego nie było, ale poczytaj sobie http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/ciaza.html na pewno coś znajdziesz na ten temat. Ja często z tej strony korzystałam w ciąży. A co do lekarza to ja byłam na badaniu będąc juz w ciązy a jeszcze o tym nie wiedząc i lekarz też nic nie zauważył.

Ciąża pozamaciczna to ciąża która rozwija się poza macicą czyli w jajowodach, jajnikach.takiej ciąży nie można utrzymać i trzeba ją usunąć

Ja miałam 2 razy ciążę pozamaciczną (raz jajowód lewy raz prawy)
Podczas pierwszej przy wdechu kuło mnie podbrzusze z jednej strony (z tej co była ciaza) miałam plamienia przed terminem miesiączki, test wychodził pozytywny więc myślałam, że to poronienie. W szpitalu dowiedziałam się że to ciąża pozamaciczna. W drugiej też mnie kuło podbrzusze (z prawej) i w pracy dostałam krwotoku wewnętrznego (pękł już jajowód) tak więc znowu byłam operowana. Efekt: uszkodzone jajowody.

Sądzę ze w twoim przypadku jest po prostu za wczesni8e by lekarz mógł dostrzec pęcherzyk ciążowy w macicy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-22 12:11 przez anetam877.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża - co to jest EDTA ?