Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie proszę o porady

20 wrz 2016 - 18:51:43

Hej zrobiłam test 2 tygodnie temu i pokazał dla mnie 2 kreski ale ta druga była bardzo słaba i na drugi dzień znowu zrobiłam i to samo. Łącznie zrobiłam 6 testów i wyglądały tak samo.

Byłam u Ginekologa i powiedział że mam błonę śluzową macicy mam powiększona i że jest powiększona bo ciąża jest ale wczesna i że jest ziarenko maku które słabo widać. Czy któraś miała wczesna ciążę i co lekarz doradzał?

A i dziś jest dzień w którym powinnam mieć okres no i bola mnie cycki, mam bardzo słabe białe uplawy no i boli mnie podbrzusze.

Czy któraś z was też tak miała przy wczesnej ciąży?

I czy któraś by mi wytłumaczyła o co chodzi z ciąża poza maciczna? I czy któraś miała?



Witajcie proszę o porady

20 wrz 2016 - 21:52:17

ja dokładnie rok temu zobiłam test 2 dni przed okresem bo bolały mnie piersi wykazał ciążę i rzeczywiście była ciąża teraz mam czteromiesieczną córeczkę:*
białe upławy miałam przez cała ciąże od samego początku az do dnia porodu.
skoro tyle testów zrobiłaś i każdy pokazuje ciążę i lekarz potwierdził to nie ma wątpliwości ja byłam u lekarza w 6 tygodni więc juz lepiej było widać.
o pozamacicznej nic nie wiem niestety

Witajcie proszę o porady

21 wrz 2016 - 09:34:26

@brzozowata nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc co lekarz doradził w przypadku wczesnej ciąży. Chyba po prostu dbać o siebie, zrobić test beta hcg i czekac na rozwój ziarenka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy któraś z was mamusie i przyszłe mamusie tak miały?