Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

sklep detailingowy

18 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Espumisan opinie

06 wrz 2016 - 12:11:00

Od kilku dni non stop prawie mam wzdęcia itp. Jest to na tyle irytujące, że myslę żeby sobie ulzyć trochę jakimś lekiem. Stosowała któras z Was espumisan? Jakie macie opinie o nim? czy mozna brać go w czasie ciąży?

Espumisan opinie

12 gru 2017 - 12:33:15

chyba najbardziej popularny środek na wzdęcia espumisan. Nawet malutkie dzieci kilku dniowe mogą go stosować. Także opinie o espumisan są prawdziwe i tak pomaga on, nawet noworodkom. A czy w ciąży można stosować, to trzeba sprawdzić ulotkę z leku.

Espumisan opinie

19 sty 2018 - 21:41:39

najlepiej zapytaj lekarza możesz być uczulona na jakiś składnik w leku

Espumisan opinie

30 kwi 2018 - 18:07:41

espumisan dziala tylko na początku. uzywałam jakis czas i musze powiedziec ze mam Espumisan MAX i biore 4 kapsułki na raz - po 2 kompletnie nie działa.

Te 4 działaja moze na 2-3 godziny maks tylko. Szukam czegos innego bardziej skutecznego. Espumisan nawet mam wrazenie ze z czasem nasila objawy zamiast je usuwać :/

Espumisan opinie

14 cze 2018 - 18:35:33

Najlepiej podejść do apteki i zapytać czy dany 'lek' można stosować w ciąży. ;) Możesz też w internecie znaleźć ulotkę i sama poczytać. :)

Espumisan opinie

12 lis 2018 - 14:17:07

Ja stosuję regularnie i bardzo sobie chwalę :) choć czy w ciąży stosować można to już nie wiem, ale jest bardzo delikatny, więc raczej tak. Możesz zapytać lekarza lub farmaceuty. W ulotce też powinno być napisane

Espumisan opinie

07 maj 2020 - 22:15:43

Życie mi raz uratował;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cytomegalia w ciąży- proszę o pomoc