Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ILE PRZYTYLYŚCIE W CIAŻY

24 paź 2016 - 19:17:37

Ja prawie 20kg przytyłam :)

ILE PRZYTYLYŚCIE W CIAŻY

24 paź 2016 - 22:14:34

w 1 ciąży sporo bo ok 15-17 kg
w 2 ciąży 7 kg
w 3 ciąży ok. 10 kg


Ogólnie przy dziewczynach więcej - miałam mega chcice na czekoladę i mleko ;)
a przy synu żywiłam się gównie ostrymi potrawami, ogórami kiszonymi i szczypiorkiem :D

ILE PRZYTYLYŚCIE W CIAŻY

25 paź 2016 - 21:12:42

6kg, z czego dziecko 4kg - zdrowa jak rydz

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

ILE PRZYTYLYŚCIE W CIAŻY

05 mar 2018 - 23:25:05

ha, ja za dużo i nie dość, że czulam się okropnie ciężko, to jeszcze barrrdzo mocno odczuł to mój kręgosłup. Niemniej są i też na to sposoby. Ja postawiłam na aktywność i wyjazd na turnus rehabilitacyjny. Nie dość, że zapewniona została mi tu specjalistyczna opieka, to jeszcze uczestniczyłam w wielu zajęciach niwelujących ból. Otrzymałam wiele cennych rad odnośnie do żywienia, mogę smiało polecić http://www.all-tourist.pl/

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

ILE PRZYTYLYŚCIE W CIAŻY

10 lis 2021 - 13:56:59

Dziewczyny czy w ciąży zwracałyscie uwagę na to ile kalorii przyjmujecie? Czy liczyłyście kalorie?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

ILE PRZYTYLYŚCIE W CIAŻY

10 lis 2021 - 14:24:19

Od nowego roku zaczęliśmy zezem zdrowiej się odżywiać i zdecydowaliśmy się na catering dietetyczny. Potem okazało się że jestem w ciąży.. Chciałam zmienić dietę dla ciężarnej nie mieli niestety takiej więc musiałam wyeliminować produkty typu ser pleśniowy, surowe mięso. Chcialam trzymać to prze cała ciąże zwłaszcza że w pierwszej tyłam na potęgę ale wyniki miałam super. Niestety moje plecy i żylaki dały o sobie znać dobitnie. Skończyło się usuwaniem zylakow. Teraz jednak rezygnuje z cateringu, bo w sumie nie byłam zadowolona z jakości oraz daleko im do dobrze zbilansowanej diety. Sama postaram się zadbać. Trzeba jeść z głową i nie za dwoje tylko dla Dwojga.

Polecam również stronę
waga w ciąży kalkulator

Na stronie jest dobry kalkulator wagi w ciąży, można wyliczyć sobie ile mozna przytyć oraz jakie jest nasze bmi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-29 07:51 przez dorissms.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

ILE PRZYTYLYŚCIE W CIAŻY

13 gru 2021 - 21:00:08

w sumie 16 kilo..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-13 21:00 przez drazetkabiala.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który termin jest najbardziej prawdopodobny