Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wadliwe testy?ciaża?

15 kwi 2016 - 20:42:05

Pierwszy robiony drugi mocz w ciagu dnia i po kilku godzinach zolty odcien i druga kreska, pozostale dwa za kilka godzin trzeci mocz jeden jest z tej samej firmy co pierwszy drugi zupelnie inny dodam ze osoba ktora wykonywala test bardzo stara sie o dzidzie bezskutecznie i boi sie kolejnego rozczarowania miyscie taka sytuacje



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 20:44 przez kaskakot.

wadliwe testy?ciaża?

16 kwi 2016 - 08:21:36

Kilka tyg temu miałam podobna sytuacja. Z tym że mamy już 4 miesięcznie dziecko. I narazie poprostu chyba hormony szaleją więc brak okresu bo zrobiłam testy i wyszło jak u ciebie. Z tym że potem poszłam do lekarza z krwi zrobić i bylo negatywne.
Ja od siebie mogę polecić testy elektroniczne. Są bardzo czułe. Wykonać z rana około dnia spodziewanej miesiączki.
Trzymam kciuki aby Się udało i bylo || ;)

wadliwe testy?ciaża?

17 kwi 2016 - 15:12:49

dziewczyny a Wy?jak tam?oszukał Was kiedys test?

wadliwe testy?ciaża?

17 kwi 2016 - 15:37:28

ja nie miałam takiej sytuacji, 2 razy test pokazał ciąże kilka dni po spóźnieniu miesiączki, najlepiej iść do lekarza

wadliwe testy?ciaża?

02 maj 2016 - 14:07:49

Kiedyś miałam podobną sytuację: tak samo testy ciążowe z apteki nie działały, więc zapisałam się do ginekologa dla pewności. W międzyczasie zrobiłam dla jaj test www.darmowetesty.com/czy-jestem-w-ciazy i wykazał on, że jestem w ciąży. Tydzień później u ginekologa dowiedziałam się, że faktycznie tak jest. Oczywiście nie ma co wierzyć w takie testy online, które nie mają nic wspólnego z faktycznym sprawdzaniem ciąży, ale było zabawnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czerwcowe Mamusie