Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

27 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 08:27:58

no własnie ja nie wiem skąd sie biorą te opinie ze pochwa robi sie szersza. przeciez to są wszystko mięśnie które pracują a jak sie je cwiczy to tym bardziej nie ma prawa nic sie rociagnac, wystarczy znac troche biologii :) następna sprawa to brak unerwienia fragmentu gdzie była robiona operacja i to tak trzyma do pół roku jak sie nerwy zregeneruja bo jak nie to dotykajac to miejsce ma sie uczucie takiego odretwiałego znieczulonego ( dla mnie nie przyjemne odczucie). rzeczy które moga sie przytrafic to jest rozejscie sie kosci biodrowych albo zejscie oraz problemy z miesniami brzucha ktore moga zostac naderwane tzw. efekt ciazowego brzucha.

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 08:52:41

agata74 dziewczyna naczytała się pierdół widać że nikt nie przemówi jej do rozumu, dopóki nie doświadczy tego na własnej skórze nie będzie wiedziała jak to jest

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 08:56:07

Czyżby pro familia?Tylko pamiętaj,że w razie komplikacji wyślą cię do szpitala państwowego,pewnie na górkę,bo najbliżej,ale na pocieszenie na górce jest najlepsza porodówka w Rzeszowie.

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 11:39:53

Cytat
incognito82
safija ale pochwa jest wezsza brawo

Powiem Ci że nie koniecznie, nie zauważyłam żebym miała szeroką pochwę, pytałam męża czy zauważył że coś się zmieniło, powiedział że nie, wręcz przeciwnie na początku było nawet za ciasno. Rozmawiamy ze sobą szczerze więc wątpię żeby oszukiwał, tym bardziej że jeśli jest problem można go rozwiązać.
Po mimo cięcia nie mam tam nawet blizny. Jeśli chodzi o depilację tamtych miejsc też nie miałam z tym problemu.

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 12:30:25

ja to wiem ale zalozycielka postu twierdzi ze po porodzie pochwa znienia sie w tunel nuci

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 13:05:35

Cytat
kamilka1321
Dziewczyny ,które rodziły SN wytłumaczcie mi ,co Wy możecie wiedzieć o CC i jego następstwach a także o tym jak się czuje kobieta po CC ,skoro nie rodziłyście w ten sposób ?????

Cóż: ja akurat ma za sobą obydwa doświadczenia, o czym pisałam wcześniej. Tak więc wiem jak wygląda ból przy porodzie siłami natury i ból rany po cesarce.
Twoje pytanie można by również odwrócić: skąd kobiety po cesarkach wiedzą co między nogami mają kobiety po porodach siłami natury? Bo większość zakłada, że mamy tam wiadro:/

Cytat
styl9191
A jeszcze jedno jak dba się o skórę i w ogóle o siebie to nie ma się rozstepow ,przynajmniej u mnie w rodzinie bo kobiety mimo macierzyństwa dbaly o siebie i to bardzo. Ale jak ktos ma priorytety dziecko i nic więcej no to tak później wygląda jak wygląda. Nie mierz wszystkich swoją miara i rozstepami. Nie rozumiem skąd twoje oburzenia wogóle to moje decyzję moje dziecko moje cialo a ciebie to nie powinno interesować . Co do pasa startowego ahahahaha no to moja droga chyba to jednak ty zatrzymałas się na latach 70 tych. Teraz blizna ma do 10 cm i po używaniu maści blednie widziałam koleżanek i to jest nic w porównaniu do rozwalonego krocza ...A kontakt z chęcią bym Ci podała ale po co masz wiedzieć z jakiego jestem miasta? Żegnam

Uchechehehehheheh
Ależ się uśmiałam:)
Jak się dba to się nie ma rozstępów:) No kochana - powodzenia:) Ja dbałam, u mnie w rodzinie nikt rozstępów nie ma, a tu proszę u mnie są:) I co, mam się zastrzelić, bo mi się rozstępy pojawiły
Co do blizny: mam i nacinane krocze i bliznę na brzuchu, wierz mi, ta na brzuchu gorzej wygląda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-08 13:14 przez justangel.

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 14:26:56

boję sięboję sięurodziny to sie kolezanka zdziwi

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 16:41:26

Cytat
justangel
Cytat
kamilka1321
Dziewczyny ,które rodziły SN wytłumaczcie mi ,co Wy możecie wiedzieć o CC i jego następstwach a także o tym jak się czuje kobieta po CC ,skoro nie rodziłyście w ten sposób ?????

Cóż: ja akurat ma za sobą obydwa doświadczenia, o czym pisałam wcześniej. Tak więc wiem jak wygląda ból przy porodzie siłami natury i ból rany po cesarce.
Twoje pytanie można by również odwrócić: skąd kobiety po cesarkach wiedzą co między nogami mają kobiety po porodach siłami natury? Bo większość zakłada, że mamy tam wiadro:/

Cytat
styl9191
A jeszcze jedno jak dba się o skórę i w ogóle o siebie to nie ma się rozstepow ,przynajmniej u mnie w rodzinie bo kobiety mimo macierzyństwa dbaly o siebie i to bardzo. Ale jak ktos ma priorytety dziecko i nic więcej no to tak później wygląda jak wygląda. Nie mierz wszystkich swoją miara i rozstepami. Nie rozumiem skąd twoje oburzenia wogóle to moje decyzję moje dziecko moje cialo a ciebie to nie powinno interesować . Co do pasa startowego ahahahaha no to moja droga chyba to jednak ty zatrzymałas się na latach 70 tych. Teraz blizna ma do 10 cm i po używaniu maści blednie widziałam koleżanek i to jest nic w porównaniu do rozwalonego krocza ...A kontakt z chęcią bym Ci podała ale po co masz wiedzieć z jakiego jestem miasta? Żegnam

Uchechehehehheheh
Ależ się uśmiałam:)
Jak się dba to się nie ma rozstępów:) No kochana - powodzenia:) Ja dbałam, u mnie w rodzinie nikt rozstępów nie ma, a tu proszę u mnie są:) I co, mam się zastrzelić, bo mi się rozstępy pojawiły
Co do blizny: mam i nacinane krocze i bliznę na brzuchu, wierz mi, ta na brzuchu gorzej wygląda.
Mojej kolezanki siostra rodziła najpierw przez CC a przy drugim dziecku normalnie i powiedziała ze cc to najgorsze co moze byc właśnie przez to że po operacji powłoki brzuszne są poranione i długo dochodzi sie do siebie. ja rozumiem że mozna sie bac , niechcieć bolu i tu się zgodzę ale mozna rodzić normalnie i ze znieczuleniem zewnatrzoponowym , a przynajmniej bez poranionego brzucha gdzie przy kazdym kichnieciu, kaszlnieciu czy smiechu bardzo boli. No ale założycielka wątku wszstkie nas uważa za zacofane i niedouczone ale to jej problem nie nasz. I ja nikomu nie zamiarzam udowadniac ze wielbłądem nie jestem :D

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 21:41:31

Cytat
styl9191
Żadnych bzdur się nie oczytałam ,tak mowiły również moje koleżanki które rodziły jest inny seks inne wszystko boli krocze,ciągnie blizna itd poza tym to pochwy jest szersza mówi nawet ginekolog także wiem co piszecesarce też boli ale przynajmniej nie w krocze... Cesarskie da się załatwić bo nie jedna dziewczyna tak rodziła i ja jestem w stanie zapłacić tyle ile trzeba i myślę że będzie to i tak tańszy koszt niż 6500zl.

Madlena25 do łóżka nie bałam się iść i mnie nie obrażaj bo ja ciebie nie obrażam, to ze ty masz tak wspaniały seks, pochwe po sn itd nie znaczy że każda ma takie szczęście i będzie miała. Bez powodu nikt tak nie mówi i nie pisze jest luzniej

Żadnych bzdur się nie naczytałam ,tak mowiły również moje koleżanki które rodziły ,jest inny seks inne wszystko bol krocze,ciągnie blizna itd poza tym to pochwa jest szersza o tym mówi nawet ginekolog,węższe może być wejście bo jest zszyte a i dalej już inaczej także wiem co pisze Po cesarce też boli ale przynajmniej nie w kroczu... Cesarke da się załatwić bo nie jedna dziewczyna tak rodziła i ja jestem w stanie zapłacić tyle ile trzeba i myślę że będzie to i tak tańszy koszt niż 6500zl.

Madlena25 do łóżka nie bałam się iść i mnie nie obrażaj bo ja ciebie nie obrażam, to ze ty masz tak wspaniały seks, pochwe po sn itd nie znaczy że każda ma takie szczęście i będzie miała. Bez powodu nikt tak nie mówi i nie pisze jest luzniej
Jesteś głupia jak but i nieodpowiedzialna :) Pewnie, że da się "załatwić" cesarkę: idziesz do prywatnej kliniki, płacisz (6.5 tys. to bardzo mało więc sprawdz czy klinika jest bezpieczna) i masz. Z całego serca życzę powodzenia, chociaż głupszej decyzji nie mogłaś podjąć.

Cytat
styl9191
Cytat
agata74
Cytat
styl9191
Dziś zdecydowałam o klinice prywatnej poród na życzenie sn lub cesarska wszystko już wiem ,więc jednak można ... A te bzdury co niektóre z was piszą że nikt mi nie zrobi cesarki ,,tak po prostu , to wynika z tego ze jesteście tak złośliwe ze szkoda gadac . Okazuje się jednak inaczej dziś dzwonilam.
Alesz w klinikach prywatnych cesarka na zyczenie to norma tylko jaka cena za to, to po pierwsze po drugie dobrze sie zorientuj co w razie komplikacji bo na bank będą wiezli ciebie lub dzieko do normaLNEGO SZPITALA i tam już nie bedzie bo ja zapłaciłam i mi sie nalezy. :P proponuję dobrze przemyśleć i nikt tu nie jets złosliwy a dzieli sie swoimi doswiadzceniami. Proponuję mniej rozczulania i pieszczenia sie nad soba bo macierzynstwo jak nic Cie przerosnie. Dla mnie liczy sie bardziej bezpieczeństwo i opieka medyczna niż ładne kolorowe ściany i "luksusy" za ktore płacisz grubą kase


I właśnie w takiej klinice taka opiekę dostanę bo to co się dzieje w szpitalach państwowych to się w głowie nie mieści tam to dopiero traktują rodzące jak smiecia
Chyba się coś pomieszało. W razie problemów z kliniki prywatnej zawiozą dziecko do najbliższego szpitala państwowego, a to z prostej przyczyny: żadna klinika nie dysponuje oddzialem patologii noworodka.

Cesarska jak załatwić??

09 kwi 2016 - 09:28:36

nie wydaje mi się, żebyś miała wybór... cesarki już nie robi się na życzenie, kiedyś dało się w łapę i rodziłaś jak chciałaś. a teraz chyba jak nie ma powodu do robienia cesarki, zagrożenia życia dziecka lub matki to rodzisz naturalnie.

Cesarska jak załatwić??

09 kwi 2016 - 11:48:02

co za bzdurna ta szafowniczka , jak i po co robic cesarke?
wiadomo ze siłami natury jak sie rodzi to MACICA szybciej wraca do normy i sie goi - tak jest trudno zrozumieć.

Cesarska jak załatwić??

09 kwi 2016 - 14:19:41

Z tego co czytam i przeglądam Wasze wypowiedzi to widzę, że jedna jest mądrzejsza od drugiej. Ja tam nie mogę się wypowiadać na temat porodu gdyż jeszcze nie rodziłam, aczkolwiek wydaje mi się, że powinno się do takich rzeczy podchodzić z rozsądkiem.
No i u mnie koleżanki jak rodziły to było dla nich bolesne, a np. moja matka nie miała bolesnego porodu, a urodziła trójkę dzieci.

Zresztą drażni mnie fakt, że autorka podjęła taką, a nie inną decyzję i zaraz jest linczowana, gdyż nie każdy zgadza się z tym co pisze. To jej wybór i jej sprawa. Nic nam do tego. Z tego co pisze nie, jest to pochopna decyzja.

Cesarska jak załatwić??

09 kwi 2016 - 18:56:52

Polecam naturalny,to o wiele lepsze dla dziecka i dla kobiety,szybciej wszystko się goi,szybko brzuszek schodzi,nie ma bolu w podbrzuszu, jeżeli masz zalecenie od lekarza do naturalanego porodu radze skorzytac i ni szukac na sile rozwiązania jak cesarka.Natura nas obdarzyla takimi silami ze kobieta da rade na pewno,tak zostalysmy stworzone :)

Cesarska jak załatwić??

09 kwi 2016 - 19:31:43

Podziwiam ze wybierasz cesarkę jak ledwo cesarkę przeżyłam pękłam mi macica ledwo mnie odratowali poród naturalny może i boli ale jest to ból chwilowy nawet jak ktoś rodzi parę godzin to wracasz szybko do siebie wiadomo każda z nas jest inna! cesarka to operacja po której powstają zrosty może dojść do posklejania nawet jelita problem zajściem w ponowną ciążą jeżeli nie masz przeciwskazań do porodu naturalnego to pamiętaj że cesarka to ostateczność oczywiście to tylko moje zdanie do końca ciąży jeszcze parę miesięcy masz ,może się okazać że dzidziuś ułożony będzie pośladkowo i będziesz mieć cesarkę
pozdrawiam

Cesarska jak załatwić??

09 kwi 2016 - 21:35:24

Oj,jak załatwić. Jak dobrze zapłacisz to nawet w ciąży nie musisz być żeby ci cesarkę zrobili...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wózki marek premium