Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pierwsza ciaza zdrowa druga poroniona

19 mar 2016 - 11:23:17

Mam dwuletnia corke ciaza z nia przebiegala znakomicie bez powiklan i wogole nawet nie czulam ze w ciazy jestem. A niestety druga ciaze poronilam w 8 tygodniu nie wiem czemu. Zazywalam kwas foliowy odzywialam sie dobrze bralam magnez i tak lipa. Musialam byc lyzeczkowana tylko martwi mnie wyglad plamien pierwsze dni po zabiegu 3 dni lekko krwawilam potem byl tylko przezrpczysty sluz z krwia tak kilka dni i teraz mam tylko sluz jak na owulacje bez krwi. Nic po zabiegu mnie nie bolalo czulam sie dobrze. Pytanie czy ten sluz z krwia to normalne po zabiegu? I czy mialyscie taj ze pierwsza ciaza ok a druga poroniona?

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

pierwsza ciaza zdrowa druga poroniona

20 mar 2016 - 21:55:21

U mnie odwrotnie pierwsza poroniona drugiej brak jak na razie .

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

pierwsza ciaza zdrowa druga poroniona

20 mar 2016 - 23:13:46

U mnie pierwsza ok, szybko zaszłam , praktycznie zero objawów/dolegliwości ciążowych tylko przyrost wagi i ruchy dziecka.
Zaczeliśmy starać się o 2 dziecko po pół roku wynik pozytywny, ale po dwóch dniach miesiączka i zero śladu poronienia, lub lekarz nic nie mówił bo nie trzeba było oczyszczać.
Teraz mijają 4 lata i drugiej ciąży brak, wyniki badań ok. Endokrynolog zasugerował, że może to problem psychiczny, ale nie wiem. Nawet nie wiem gdzie szukać pomocy czy porady.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża a firma