Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

1 minutę temu

Sklep internetowy

45 minut temu

Biznes

49 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poronilam 5-6 tydzien ciazy:-(

17 mar 2016 - 06:28:52

Obojetne mi czy parka czy nie. Tylko myslalam ze przez ten konflikt porania sie . a ze mam pierwsza corke zdrowa z tego co wywnioskowalam chlopcow bym ronila. Ale na szczescie tak nie jest. Oby bylo zdrowe i donoszone. Strata ogromna. Lekarze mowia ze to nie dziecko w 6 tyg tylko embrion ale dla mnie od poczecia jest to dzidzius. Kolejna ciaza mam nadzieje ze za pol roku oby przebiegla pomyslnie. Dziewczyny mialyscie tak? Pierwsze zdrowe donoszone do 40 tyg a drugie poronienie?

poronilam 5-6 tydzien ciazy:-(

17 mar 2016 - 07:12:09

Ja poroniłam dwa razy, w 9 i 15 tyg. Przy drugiej ciąży wykryto zaśniad, wiec minimum przez rok nie mogę zajść w kolejną ciążę (mam 27 lat i chciałabym przed 30 urodzić pierwszego dzidziusia). Poza tym lekarze upatrują się przyczyn moich poronień w genetyce. Więc w najbliższym czasie mnie i męża czekają też takie badania, a do tanich nie należą. Fakt, że na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Powiem szczerze, że krew mnie zalewa, kiedy widzę kobiety zachodzące w ciążę i rodzące bez najmniejszych problemów, nie szanujące tego co mają. Wiecie mam nadzieję o co mi chodzi... wiem, że to nie wątek o zawiści czy złych matkach ale musiałam gdzieś to napisać.
Co do konfliktu się nie wypowiem, bo oboje z mężem mamy Rh +
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które chcą zostać mamami. Na pewno się uda! :* ;)

poronilam 5-6 tydzien ciazy:-(

17 mar 2016 - 14:12:19

Cytat
Byska
To mnie pocieszylas:-) bylam pare dni temu u ginekologa i pytalam o ten konflijt mowil ze to nie na znaczenia ze teraz medycyna poszla do przodu i dzieki t tym przeciwcialom ktore dostalam nic sie nie stanie. Nie ma wplywu mowil konflikt krwi na plec. Podobno u mojej ciotki musial byc to przypadek tak to okreslil. Kazal odczekac 6 miesuecy pi zabiegu do kolejnej ciazy tak on zaleca ale gadal ze 4 mies nie raz kobiety czekaja i dzieci sa zdrowe. Jest mi ciezko:-(
tu masz dobry artykułi nic sie nie martw medycyna poszła do przodu wiec przy drugim dziecku musisz byc pod scisła opieka lekarska http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/co-to-jest-konflikt-serologiczny_35339.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kwiecień dla kobiet w ciąży oraz matek z dziećmi