Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

waze pytanie

29 lut 2016 - 09:03:25

Siemka mam ważne pytanie ponieważ miałam miesiączke 5 stycznia trwała 5 dni a potem miałam 30 stycznia i trwał 4 dni teraz powinnam dostać 26 lutego i jeszcze nie mam jest juz 29 luty jak myslicze powinnam zrobic test czy za szybko zaznaczam ze uzywam z moim chlopakiem prezerwatyw i ani nie pekla ani sie nie zsunela ale nigdy mi się nie spóźniał a szybciej miec okres zdarzalo sie ale zadko powiedzcie co rzobic pozdrawiam i ile moze sie spozniac miesiaczka

waze pytanie

29 lut 2016 - 10:20:36

podobno do tygodnia może się spóźnic nawet przez zwykłe przeziębienie, jednak u mnie spóźnienie zawsze oznaczało ciąże. 26 luty kiedy miałaś dostać to był piątek dziś mamy poniedziałek to dopiero trzeci dzień jeżeli bardzo się obawiasz zrób test powinno już wykryć, ja teraz urodze za 2 miesiące robiłam test po 2 dniach spóźnienia i już wykryło ciąże

waze pytanie

29 lut 2016 - 15:49:40

Testy niby najpewniej pokazują po tygodniu od opóźnienia i lepsze są strumieniowe bo od razu pokazują wynik.A jeśli masz nieregularne miesiączki to za szybko test pewno nie zadziała.. Dla 100% pewności zrób beta-hcg we krwi w laboratorium.Koszt jakieś kilkanaście złotych i pewny wynik,nie trzeba robić po 10 testów aby sprawdzić wyniki..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

potrzebuje pomocy