Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skrocona szyjka macicy !!

10 lis 2015 - 18:14:56

Kochane dziewczyny,
jestem w 32 tygodniu ciazy.. lezalam 2 tygodnie w szpitalu bo mialam operacje,i to wywolalo u mnie skurcze. przy przyjezdzie do szpitala moja szyjka macicy mierzyla 2,2cm ,po paru dniach wydluzyla sie 2,7cm i po tygodniu miala juz tylko 1,8cm ..
Biore tabletki na postrzymanie jednak one nie pomagaja. Dzis mialam termin u lekarza, znow sie skrocila teraz mierzy 1,2cm.. Niestety,skurcze mam caly czas (bole mam tez od operacji ktore nie mina dopoki nie urodze) i ciezko odroznic mi skurcze od boli pooperacyjnych. Lekarka mowila,ze boi sie ze nie zdaze dojechac do szpitala w odpowiednim momencie gdy maly bedzie wychodzil na swiat.. Leze ciagle a pomimo to skraca mi sie.. Czy ktoras z was miala tez taki problem? Boje sie,ze moj maluszek urodzi sie zbyt wczesnie..

skrocona szyjka macicy !!

12 lis 2015 - 12:17:36

Witaj, w pierwszej ciąży w 28 podczas zwykłej wizyty u ginekologa dowiedziałam się, że mam skurcze porodowe których kompletnie nie czułam i że bardzo skróciła mi się szyjka kazał szybko jechac do szpitala. Dostałam leki na rozwój płuc u dzidziusia do tego mase leków na powstrzymanie skurczy i tak poleżałam pare dni w szpitalu. Okazało się że szyjka ma 9 mm :/ Na założenie szwu było za późno a na założenie pessara szyjka troche za krótka ale lekarze tak czy siak mi go załozyli i musiałam przez miesiąc leżeć tak do 32 tyg. Pessar lekarz zdjął w 36 tyg i niby miał się rozpocząć poród a w 39 tygodniu poród był ale wywoływany :) Mam nadzieję, że troszkę Cię uspokoiłam. Teraz jestem w 25 tygodniu ciaży i zapobiegawczo biorę magnez i luteinę czasami nospę jak jest taka potrzeba, mam nadzieję że tym razem nie będzie zadnych komplikacji....

skrocona szyjka macicy !!

14 lis 2015 - 12:44:22

my lezelismy 2 tygodnie w szpitalu.. troche sie boje bo ja mam bole, ale to tez przez te operacje bo maly mi naciska na pecherz i przez to mam tez bole,i sie troche boje ze nie zareaguje jak sie porod zacznie, a mowili ze porod u mnie bedzie tak szybko szedl ze sie boja.. Mam nadzieje,ze maly chociaz te 3 tygodnie wytrzyma ..
Mam nadzieje ze nie bedziesz miec komplikacji, duzo zdrowka dla was obu !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niedomykajaca sie komora serca u noworodka