Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kelmentynka brzmi jak jakis owoc, chyba nawet jest taki... mandarynka czy cos tam ;)

Mi się nie podoba. Pomyśl czy jak dorośnie nie będzie mieć do ciebie pretensji,że nazwałaś ją jak owoc:) Ostatecznie twoja decyzja

Wedlug mnie to ciekawe imie i przynajm iej nie bedzie setek dzieci tak samo nazwanych. Liczy sie oryginalnosc i pomysl. U mnie wsrod znajomych ostatnio same Oliwie i Wiktorie. Kolezanka ma dwie corki o tych imionach,tesciowa tez ;) a Klementynka to calkiem fajne imie
:)

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

ja tak nazwałam moją koteczkę :) dla człowieka mi to imię nie pasuje...

Podoba mi się równiez Celestyna ale zdrobnienie _ CELA _ masakra na dodatek jestem z kaszub a Cela to po kaszubsku CIELAK;(

Myślę jeszcze nad Sandrą....to na prawde nie jest łatwe

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Sandr(?) też jest już dużo, a Celestyna chyba ma za dużo negatywnych skojarzeń. Mnie na przykład kojarzy się z celiakią, albo kreatyną.
Ja głosuję za Klementynką, brzmi przyjemnie i jest oryginalne :)

dziekuje wszystkim za wypowiedzi, szkoda ze tak mało osob uwaza ze to piekne imie;( na prawde nie wiem co zrobic

Klementyna to piękne i bardzo oryginalne imię. Czytając o jego znaczeniu i pochodzeniu, można być pewnym, że osoba urodzona i obdarzona tym imieniem będzie osobą wesołą, radosną, otwartą, ciekawą świata ... Analizując historycznie - mnóstwo ciekawych postaci ...
Moje dzieciaki uwielbiają powieść Krystyny Boglar ,,Klementyna lubi kolor czerwony".
O my darling Clementine ...

Cytat
WazBoa
Klementyna to piękne i bardzo oryginalne imię. Czytając o jego znaczeniu i pochodzeniu, można być pewnym, że osoba urodzona i obdarzona tym imieniem będzie osobą wesołą, radosną, otwartą, ciekawą świata ... Analizując historycznie - mnóstwo ciekawych postaci ...
Moje dzieciaki uwielbiają powieść Krystyny Boglar ,,Klementyna lubi kolor czerwony".
O my darling Clementine ...[/quote

dziekuje twoje zdanie jest dla mnie bardzo wazne

;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-06 21:50 przez Olimpia_21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

toksoplazmoza w ciaży ,ktoras przechodzila?