Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem w ciąży jeszcze nie wiemy, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka ale oczywiście myślimy już o imieniu :) Póki co wybór padł na Leona (Leonek, Leon, Leoś, Leo) i Nele (Nela, Nel, Nelcia, Nelinka), mamy krótkie polskie nazwisko. Ciekawi mnie Wasza opinia:)

mój mąż ma na imię Leszek ale ja do niego mówię właśnie Leon, Leonku i nawet mi się podoba, co do imienia Nela mam w rodzinie właśnie taką małą Nelkę, dla małej dziewczynki bardzo fajne, ale już w starszym wieku to tak średnio mi się podoba.

Fajnee :D
Ja mam Zuzię i Kacperka

Moj syn miał być Leon ❤ ale jest Weronika ❤❤❤ to jedno z piękniejszych imion dla chłopca jak będzie malutki będzie zdrobniale Leo Leos a jak już będzie mężczyzną Leo Leon

Nela ładnie. Leon nie bardzo mi się podoba

Mój synek ma na imię Leo :) a dzieci w żłobku mówią do niego Leloś :)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Koleżanka ma Leona i Polę i w żłobku i przedszkolu był Leonem nikt go nie zdrabniał

Oba imiona są cudne :) mam Oskara i Oliwkę, gdybym miała jeszcze dzieciątko dla dziewczynki podobało mi się Lena :)

Mój pies się nazywa Nela.

Leon ? nieee , może póki będzie malutki to będzie się to wymawiało słodziutko,ale pójdzie do szkoły,dzieci mogą się z niego śmiać .. i uwierz że pozostanie Leonem a nie Leosiem.
Nela ? podoba mi się ;)

Leon kojarzy mi się z tym sokiem owocowym....a to chyba nie dobrze skoro to imie dla dziecka

Znam Leona i Nelę osobiśce:) podobają mi się te imiona i nie widziałm żeby kiedykolwiek ktoś się śmiał z nich lub ich imion...a dzieci jak to dzieci, każde imię potrafią przekręcić złośliwie, i napewno nie dlatego że im się imię nie podoba:)a Nelcię i Leosia uwielbiam tak jakich imiona, byli moimi sąsiadami przez wiele lat:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klementynka - czy podoba Wam się to imię?