Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 4/5

Majowe mamusie 2016

10 cze 2016 - 10:54:26

Aguch twój synek taj samo ważył i mierzył jak moja Zuza:) widzę też ze ma taki sam kształt główki jak moja córa przez to ze byli pośladkowo. Lekarze coś mówili ma ten temat? Bo mi kazali układać mała z głową na prosto żeby szybko się to `jajko`z tyłu wchłonęło i podkładac pod kark zwinięta pieluszkę

Majowe mamusie 2016

10 cze 2016 - 20:26:13

Hej, hej. Ja też już jestem po. Mała urodziła się ostatniego dnia maja. Poród dla mnie był strasznie bolesny, ale uwinęłam się w dwie godziny :-)

Majowe mamusie 2016

11 cze 2016 - 14:43:56

fajneubrania gratulacje:) czyli pozostałaś majowa:P
i jak sie czujesz? mała da mamie pospać? moja już spi coraz lepiej także można się wyspać:P

Majowe mamusie 2016

14 cze 2016 - 10:50:17

Madlena25 Na ostatni dzień maja się załapałam, albo ona się załapała :P
Jeśli chodzi o małą to można ją zaliczyć do tych dzieci spokojnych. Póki co nie jest specjalnie jakoś marudna i płaczliwa. Co do spania to w sumie tak różnie. Dzisiaj ładnie przespała 4-5 godzin. No i rano śpi do południa, więc rano wstaję by mieć czas na ogarnięcie się i mieszkania, a później nią się zajmuję.
Idzie się przyzwyczaić. Początkowo nawet nie miałam problemów z zasypianiem, bo położyłam głowę i już odpływałam :P

Majowe mamusie 2016

14 cze 2016 - 12:18:42

no to dobrze, moja też w nocy ok 5 godzin przesypia, ale w dzień już nie ma tak dobrze, już tyle nie spi, rozgląda się wszędzie i najlepiej na rękach bo wszystko ładnie widzi:P

Majowe mamusie 2016

16 cze 2016 - 20:30:07

gosia-polkosia Nic nie kazali, jeszcze położnej pytałam o główkę, nie kazała nic robić,mówiła że się unormuje ;), ale ja go kładę na takiej podusi jak "motylek" to ma tą główkę w miarę prosto :), jedynie kazali mi na brzuszku go od początku kłaść,żeby nóżki ćwiczył bo jak żabcia podkurcza przez to ułożenie, ale z każdym dniem coraz więcej prostuje nóżki ;).

fajneubrania Gratulacje :* pokaż focie malutkiej :)



Madlena25 fajneubrania to spokojne te majowe dzieci hihi :)
Choć mój maluszek też oki :) daje mi się wyspać, wstaje na cycusia ok 3 i po 6 rano, w dzień 2-3godzinki śpi,podje i znowu śpi, chociaż w dzień ma tak,że sobie leży w łóżeczku ok 2godzin i się rozgląda,nie płacze :). Nie lubi zmiany pieluszki :D ale kąpiel lubi :) na dworze też mu się podoba, choc chyba jak większości dzieciom ;)

Z dnia na dzień się zmienia Nasz Filipek serce





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-16 20:32 przez Aguch.

Majowe mamusie 2016

17 cze 2016 - 10:49:58

moja księżniczka ma już 6 tygodni w wtorek mamy pierwsze szczepienie.
jak zaśnie mi ok 21.30 to spi do ok 4 potem to 7 czasami do 8. ale w dzień już zaczyna być troche rozmowna, wczoraj tak ładnie się do mnie śmiała aż się wzruszyłamserce wszędzie się rozgląda.
moja na początku nie lubiła zmiany pieluszki teraz lubi się przebierać:)
kąpiel też lubi

zalogujcie sie na stronach, bebiko bebilon, bobovita, i hiip.
dostaniecie album dla dziecka, sliniaczek kaszki i obiadki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-30 09:21 przez Madlena25.

Majowe mamusie 2016

20 lip 2016 - 16:14:31

Witam kochane :). Ależ tu cisza nastala :D

Co u Was ? :)

U nas wszystko super :), mały rośnie jak na drożdzach! Wczoraj skończył 6 tygodni ;). Byliśmy dziś na pierwszym szczepieniu, mój dzielny aniołek chwile zapłakał tylko, a ja prawie z nim płakałam,ale przytuliłam go i już było cacy :). Waży 5050kg i mierzy 59cm :). Widzę po ciuszkach jak rośnie hihi :).

W nocy pobudka 3 i 6 na jedzonko i daje kociak pospać do 8-9:)

Buziaki przesyłamy :) :*



Majowe mamusie 2016

20 lip 2016 - 19:24:56

moja mała za 6 sierpnia skończy 3 miesiące, też rosnie jak na drożdżach, niektóre ubranka nosi już 68, już cały karton za małych odłożyłam.

my szczepienie mieliśmy 21 czerwca ważyła 4975, kolejne mamy 16 sierpnia.

Aguch śliczny twój synek, ale moja to jest grubsza:P mój głodomorek mały:P
taki pulpecik z niej:P



Majowe mamusie 2016

30 sty 2017 - 11:50:14

Hallo Hallo majowe mamusie 2016 roczek:)
Moze czas odświeżyć troszkę juz zapomniany watek?

Jak tam Wasze skarby rosną?
U nas 18 stycznia Milanek skończył 8 miesięcy, tak szybko nam ten czas ucieka... przeglądałam teraz nasze i Wasze foteczki az ciężko uwierzyć jakie jeszcze niedawno miałyśmy w rekach szkraby.

Pozdrawiamy:)

Majowe mamusie 2016

31 sty 2017 - 08:37:03

Avonn12 też tak mysle. Moja Natalka 6 lutego skończy 9 miesięcy
czad szybko leci nie dawno dopiero co byłyśmy w ciąży a już dzieciaczki zaraz będą mieć roczek:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niezbednik poporodowy