Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

11 cze 2015 - 17:28:57

Hej nie dawno pisałam że jestem w ciąży cieszę się ogromnie bo to 6 tydz i jest serduszko.W piątek 5 czerwca godz 15:00
będąc w toalecie zauważyłam u siebie śluz podbarwiony na ciemno .Natychmiast dzwoniłam do mojego ginekologa do przychodni ale nr był zajęty więc szybko pojechałam z mężem do szpitala.Po przybyciu na miejscu pan ginekolog zastępca ordynatora zbadał mnie zrobił usg dopochwowe i pow że wszystko jest w porządku ciąża rozwija się prawidłowo serduszko jest.
Zostawił mnie na obserwacji leżałam do środy 10 czerwca.Przez te dni leżakowania w szpitalu pojawiał się umnie śluz najpierw jasno różowy potem taki jakby kremowy i tak na okrągło się to pojawia do teraz.
Biorę luteinę dopochwowo i kwas foliowy a mimo to dalej się to pojawia.W szpitalu mnie poinformowano że to jeszcze przez kilka dni może się pojawiać ale mam się tym nie martwić bo kobiety czasem w ciąży mają normalne miesiączki a ja mam tak jakby takie upławy itp dbałam o siebie przed ciążą i teraz i takie coś złapałam.
16 czerwca mam wizytę u mojego ginekologa i się trochę stresuje.

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

11 cze 2015 - 19:00:16

U mnie plamienie skończyło się poronieniem. Ja brałam jeszcze duphaston.

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

11 cze 2015 - 19:26:11

brałam duphaston w szpitalu, teraz mam luteinę oglądało mnie 4 ginekologów w szpitalu i każdy stwierdził że ciąża się rozwija prawidłowo

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

11 cze 2015 - 21:55:39

Ja nie mówie, że może się to źle skończyc, podałam tylko swój przykład, ja poroniłam w 8/9tc a plamiłam od ok 7tc. Serduszko biło, było wszystko ok az tu nagle co raz mocniej zaczęłam plamic. Na to nic nie poradzimy niestety. Moja mama natomiast miała miesiączkę przez 3 miesiące będąc w ciąży z moja siostrą;) i urodziła się cała i zdrowa. Dużo zdrówka pociesza

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

11 cze 2015 - 22:06:57

Ja miałam taki podbarwiony śluz ok 8 tygodnia,nie leżałam w szpitalu-dostałam luteinę od mojego lekarza,którą biorę nadal i mam brać już do końca(jestem w 25 tyg.),ale plamienie bardzo szybko ustało,szybciej niż piszesz,skoro jednak dostajesz leki i jesteś pod obserwacją to nic więcej na dzień dzisiejszy nie możesz zrobić,odpoczywaj jak najwięcej,ale jeśli będziesz się bardzo niepokoić idź jeszcze prywatnie do jakiegoś polecanego lekarza przed 16,ja bym pewnie tak zrobiła na Twoim miejscu-trzymam kciuki za Twoje Maleństwo:)

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

11 cze 2015 - 22:15:31

A dostalam takiego krwawienia,ze masakra...a na szczescie mam 8 letnia coreczke.Ale dobrze,ze poszlas do szpitala.

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

12 cze 2015 - 11:07:46

Ja ok. 6 tyg. mocno krwawiłam w ciąży, a urodziłam świetnego syna. Nie denerwuj się, wszystko bedzie dobrze.

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

12 cze 2015 - 11:40:45

bardziej mi to przypomina jakieś dziwne upławy ale już prawie tego nie ma,tylko przy podcieraniu się na papierze zauważam śluz troszkę podbarwiony
nic mnie nie boli.biorę leki tak jak przepisali i leże całe dnie
u mnie w dniu spodziewanej miesiączki też pojawiło się plamienie i okazało że to ciąża tylko w tedy to było plamienie a teraz to taki śluz podbarwiony i raz jest normalny za chwilę podbarwiony i tak co chwile



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-12 11:45 przez truskaweeczkaa.

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

12 cze 2015 - 12:16:25

Każda ciąża przebiega inaczej a stres jest niewskazany.Stała kontrola u ginekologa i urodzisz piękne i zdrowe dziecko.Dbaj o siebie i maluszka :)Pozdrawiam beata

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

12 cze 2015 - 16:36:11

ja brałam duphaston bo w pierwszych tyg plamiłam na brązowo

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

14 cze 2015 - 10:22:34

ja mam luteinę dwa razy dziennie i kwas foliowy i we wtorek wizytę na usg u mojego ginekologa

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

23 cze 2015 - 06:34:20

Nie wiem... może idź do ginekologa na USG? Ale nie na NFZ bo tam wiadomo - wieczne kolejki i lekarze z dziwnym podejściem. Najlepiej iść prywatnie. Z tego co wiem tu http://medichouse.pl/usg-ciazy/ przyjmą cię normalnie i zrobią wszystkie badania. Nie ma co odwlekać wizyty bo takie plamienia mogą różnie wróżyć.

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

23 cze 2015 - 17:58:07

jestem już w 7/8 tyg ciąży i śluz podbarwiony już się nie pojawia odkąd zażyłam antybiotyk na bakterie w moczu,ciąża rozwija się prawidłowo i serduszko bije

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciążowe brzuszki cd :)