Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

12 kwi 2015 - 12:50:01

witam,
Moze zaczne od pocztaku jestem z moim partnerem od pazdziernika znamy sie juz prawie dla lata ogolnie. Ja 23LATA ON 27lat. Ja bezrobotna na utrzymaniu rodzicow ok 3lata poza miastem rodzinnym rodzice 200km stad, on prowadzi firme b. duze zarobki lecz wykazuje jedynie 2tys.
Problem polega na tym iz dowiedzilam sie 5dni temu ze jestem w ciazy 6tydz :(
On chcce dziecko ale na ojca sie nie nadaje od miesiaca poniza mnie wyzywa od wszytskiego co sie da, dochodzilo do szarpanin gdzie siniaki mialam, kradziezy telefonu bo stwierdzil ze nie bede miala kontaktu z nikim i internetu dziecinada. Oczywiscie robi zakupy do domu oplaca polowe mieszkania placi za lekarza prywatnie mojego ginek. oraz wszystkie wyjscia nasze wyjazdy. Teraz smieje mi sie prosto w oczy ze na dziecko dostane 600zl alimentow jak odejede bo on wykazuje jedynie 2tys zloty.
Nie pierwszy raz wyzrzucalam go z domu od tej pory nie wiem co zrobic mieszkanie jest na mnie lecz nie stac mnie na jego ustrzymanie i nie wiem co z ciaza :(
Moi rodzice radza bym z nim nie byla ze damy sobie rade moj ojciec takze ma firme wiec ma jakies dochody i wiem ze mogly by mi pomoc...
Kocham go ale nie potrafie chyba tak zyc... Tym bardziej to sa poczatki....
Jestem zalaman....
Prosze o pomoc....

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

12 kwi 2015 - 15:19:18

Kochana wiem jak się czujesz.... Ja też jestem na utrzymaniu już teraz męża... Jego mieszkanie on płaci za wszystko ale jak ja mam jakieś swoje pieniądze to się dokładam,,, Znam go od 2012 roku zakochałam się nieziemsko ale no właśnie gdy rok później dowiedział się ,że jestem w ciąży wpadł w szał... zamiast odpoczywać w ciąży to ja znosiłam wieczne kłótnie , poniżanie ... i także nie raz mnie popchnął i nie zwracał uwagi ,że coś może mi się stać ... całą ciąże przepłakałam ... gdy się mała urodziła nie pomógł mi w niczym ja po CC ledwo chodziłam ale go to nie obchodziło ... myślałam ,że coś się zmieni ciągle w to wierze... rodzice mi mówią,że mam się i mała spakować i wracać do nich ,,,, bo ile to można psychicznie nie daje już rady fizycznie powoli też .... Przed ślubem bardzo poważnie się zastanawiałam co ja robię czemu go nie zostawię ... tłumaczyłam sobie ,że go kocham itp niestety nie jest dobrze... teraz bardzo żałuję ,że nie słuchałam rodziców...Także Kochana ratuj się tacy ludzie się nie zmieniają:(

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

12 kwi 2015 - 20:03:40

Nie powinnaś się decydować na dziecko, ani w takiej sytuacji życiowej ani z takim facetem, nie wiem nad czym jeszcze myślisz.

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

13 kwi 2015 - 00:11:27

Może dziewczyna wpadła .... nie planowała ....

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

13 kwi 2015 - 07:30:54

dziewczyny obudźcie się i zostawcie takich facetów z czasem będzie tylko gorzej wiem co mówię byłam z takim idiotą 7 lat na szczęście nie miałam z nim dziecka a no on jeszcze na dodatek nie pracował tylko ja ale nie o to chodzi tylko o wyzwiska i podnoszenie ręki ... skończyło się jak by mnie prawie zabił dobrze że mój kochany psiak mnie uratował i udało nam się uciec ... teraz mam wspaniałego męża i synka.... Nie dajcie się jak macie gdzie uciekać to to zróbcie!!! Powodzenia!!!pociesza

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

13 kwi 2015 - 14:38:33

Uciekaj jak najszybciej, dasz sobie radę. Szkoda Ciebie i później dziecka.

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

15 kwi 2015 - 12:43:40

Nie ma co tracić życia i nerwów z takim facetem... Dziecko jeszcze kiedyś Ci za to podziękuje. Uciekaj od niego, tym bardziej, że nie jesteś sama i masz wsparcie w rodzicach!

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

15 kwi 2015 - 15:50:53

Uciekaj od niego jak najdalej, nie dawaj się poniżać, skoro teraz tak cię traktuje to bedzie tylko gorzej. Byłam w podobnej sytuacji. Poniżanie, rekoczyny nawet w ciąży. Morze wylanych łez i nerwy. Odejdz nie zastanawiaj się!!!!
Napisz do mnie prywatnie jeżeli bedziesz chciała porozmawiać. Czekam na prv!!!

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!

30 kwi 2015 - 11:13:30

Uciekaj. Masz wsparcie rodziców, więc zostaw to i wyjedź, ale koniecznie niech potwierdzi, że jest ojcem. Dobry adwokat dobierze mu się do dupy jak będzie trzeba, więc o nic się nie martw, ale nie odpuszczaj mu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmowa z aniołem