Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powrót do formy po ciąży!

08 kwi 2015 - 14:50:42

Kobietki, ile zajęło Wam wrócenie do formy po ciąży? Wróciłyście do swojej dawnej sylwetki? Stosowałyście jakieś diety/ćwiczenia? Ile kilogramów miałyście do stracenia?

Powrót do formy po ciąży!

08 kwi 2015 - 16:11:40

Witaj.Mi kg same leciały w dół ,na początku stosowałam trochę dietę aby małęj nie bolał brzuszek bo karmiłam /karmie piersią ale po miesiącu już normalnie .Teraz ważę 51kg nie całe i to jest moja waga z przed ciąży .Od 6l tyle ważę mam 2 córeczki 6l i 22m .
Ja nigdy nie miałam problemu z wagą także może dla tego szybko ja traciłam po ciążach .W 2 ciąży przytyłam 9kg w dniu wyjśćia ze szpitala ważyłam już 55kg :)

Powrót do formy po ciąży!

08 kwi 2015 - 22:16:33

Przy pierwszej ciąży przytyłam 22 kg i po porodzie gdzieś po 4 miesiącach już wróciłam do swojej dawnej wagi czyli 50 kg. Długo karmiłam piersią i później schudłam jeszcze bardziej do 47 kg, mały wszystko ze mnie ściągał. Żadnych diety i ćwiczeń nie było, jedynie latanie nad maleństwem :) Teraz jestem w 31 tygodniu ciąży i też się zastanawiam jak to później będzie.

Powrót do formy po ciąży!

10 kwi 2015 - 11:28:02

Przytyłam z 53 do 78. Po wyjściu ze szpitala było jakieś 68, po 3 dniach 65, po jakichś 2 miesiącach wróciłam do 53. Nie stosowałam żadnych specjalnych diet ani ćwiczeń, zawsze się zdrowo odżywiałam i prowadziłam aktywny tryb życia. Tak po prawdzie chciałam zostać z tymi 65 kg ale widać takie już moje przeznaczenie żeby mieć niedowagę, samo spadło.

Powrót do formy po ciąży!

30 kwi 2015 - 11:25:22

Niestety u mnie nie było tak różowo. W sumie przytyłam dużo, bo jakieś 20kg, ale po porodzie nadal zostało mi jeszcze z 12 dodatkowych. I niestety niedługo będę odstawiać małą od piersi i chyba pora wziąć się za siebie. Znajoma poleciła mi, żebym zapisała się do klubu fitness, gdzie mają profesjonalnych trenerów, z którymi można pracować, np. klub Trener Indywidualny. Myślicie, że ćwicząc z trenerem uda mi się szybko wrócić do formy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-30 11:28 przez julandi.

Powrót do formy po ciąży!

30 kwi 2015 - 12:04:52

Myślę że powinnaś zacząć od diety, te kg nie zostają tak same z siebie po porodzie.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Powrót do formy po ciąży!

23 wrz 2015 - 16:52:35

Wprowadź ruch i zacznij się zdrowo odżywiać:) Tutaj jeszcze masz jakieś ciekawostki, znalazłam ostatnio

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciaza wyzwiska facet POMOCY!