Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla przyszłej mamy

06 kwi 2015 - 18:35:03

Hej Szafowiczki,
mam gorącą prośbę- szczególnie do mam, przyszłych mam ale i do reszty:). Moja przyjaciółka jest w ciąży i jadę do niej w odwiedziny. Chciałabym jej kupić jakiś fajny prezent ale taki tylko dla niej:) na prezenty dla dzidziusia mam jeszcze czas:). Liczę na Wasze pomysły

podbijam bo widzę że nie pojawia się na głównej stronie :/

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-07 19:32 przez sylwiaMetro88.

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla przyszłej mamy

08 kwi 2015 - 17:55:12

Moze jakis fajny zestaw do kapieli;)

Prezent dla przyszłej mamy

08 kwi 2015 - 22:10:38

poduszka rogal do karmienia. na pewno przyda się jak urodzi dzidziusia, jak i teraz :)

Prezent dla przyszłej mamy

09 kwi 2015 - 11:39:29

Witam
Uważam że świetnym prezentem byłaby karta podarunkowa do salonu kosmetycznego na manicure lub pedicure (ciężko zrobić to samodzielnie w ciąży:)) lub na zabieg na twarz. To zrelaksuje przyszłą mamę i pozwoli zadbać o siebie fizycznie i psychicznie.

Prezent dla przyszłej mamy

09 kwi 2015 - 14:18:36

całe mnóstwo takich prezentów przychodzi mi na myśl...:
- zestaw kosmetyków dla kobiet ciężarnych - BIO-OIL przede wszystkim, zobacz na etykiecie czy można też korzystać jak się karmi piersią, bo może nie zdąży wykorzystać wszystkiego w czasie ciąży;
- mega super torba do wózka - ale to koszt 200-300 zł, czasem nawet więcej, zajrzyj do "fabryka wafelków" - tam mają fajne;
- poduszka rogal dla kobiet ciężarnych - już w 6-7 miesiącu będzie Cię po stopach całować za taki prezent, taką poduchę można potem wykorzystać do karmienia piersią;
- karta podarunkowa do jakiegoś fajnego sklepu z akcesoriami dla dzieci, będzie miała czas żeby zastanowić się co kupić;
- album ciążowy - możesz kupić albo najlepiej zrobić sama, poszperaj w necie - to skarbnica pomysłów, a ona już tam będzie sobie sama wklejać zdjęcia i pisać jakieś sekrety...
- no i cała masa rzeczy dla dzidziusia, ale to już temat na baby-shawer.....

Prezent dla przyszłej mamy

09 kwi 2015 - 20:10:20

dzięki bardzo za podpowiedzi :) na pewno mi się przydadzą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy jesteśmy gotowi finansowo na dziecko?