Obecnie rozmawiamy o:

odzież robocza online

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

24 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

42 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

Wrześniowe Mamusie 2015

20 mar 2015 - 12:58:15

Hej Dziewczyny :)

Szukałam, szukałam i nie znalazłam takiego wątku. Są mamusie majowe, są lipcowe a wrześniowych jeszcze nie ma :) No a chyba nie jestem póki co jedyną która ma termin na wrzesień 2015.


To jak są tu jakieś Dziewczyny które termin porodu mają na wrzesień tego roku? :) Jak się czujecie? Widać już brzuszki? Znacie już może płeć swojego Maleństwa?

Zacznę od siebie. Termin mam na 11.09. Płci jeszcze nie znamy, ale może na najbliższej wizycie - 31.03. się dowiemy :) Podczas ostatniego USG Maluszek pomachał do nas rączką, ale to było piękne :)

U mnie póki co ok 1,5 kg na plusie. Brzuszek już widać, choć czasem bardziej czasem mniej.

Ogólnie czuję się dobrze, nie mam żadnych dolegliwości (i oby tak zostało). Pierwsze miesiące też minęły bez problemów, nie wymiotowałam ani razu a nudności jeśli miałam to niewielkie :D

A jak tam u Was? :) Czekam na kolejne szcześliwe wrześniowe Mamy :)

Wrześniowe Mamusie 2015

21 mar 2015 - 12:51:40

Witaj w klejnym watku:)

Termin takze mam na wrzesien- dokladnie na 7go:)
Ogolnie bardzo dobrze sie czuje, tak jak Ty ani razu nie wymiotowalam:) na poczatku przez jakies 5dni plamilam, ale juz jest wszystko dobrze.
Moj maluszek wczoraj sie ujawnil, ze jest chlopcem:)) Nie bylo to dla mnie zaskoczeniem, bo od poczatku przeczuwalam ze maly mezczyzna bedzie:)
Brzuszek powoli rosnie:)
Narazie 1kg do przodu:P


Mam nadzieje, ze bedzie nas tu wiecej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-21 12:56 przez gabi_200.

Wrześniowe Mamusie 2015

23 mar 2015 - 13:54:35

To i ja do Was dolacze:-)
Termin mam na 21 wrzesnia:-)
Nie miałam żadnych większych dolegliwości oprócz mdłości tak do drugiego miesiąca. Teraz jest ok choć czasem jeszcze coś mnie pomęczy. Ja jeszcze nie wiem jakiej płci jest mój dzidziuś ale nie mogę się doczekać :-)
W piątek mam wizytę to może coś się dowiem. Brzuch juz widać ale najbardziej wieczorem.
a powiedzcie mi dziewczyny bo teoretycznie ruchy odczuwa się dopiero od ok 20 tygodnia , a nie macie czasem wrażenia jakby Wasz maluch się poruszył od czasu do czasu tak ze to delikatnie poczujecie? Ja nie wiem czy to rzeczywiście ruchy ale mam takie wrażenie :-)

Wrześniowe Mamusie 2015

23 mar 2015 - 16:03:45

Ka007. Ja czasami mam takie wlasnie wrazenie, ze przeplynie sobie a nawet cos puknie nieraz:) Tylko, ze nie wiem czy to maluch czy sobie juz wkrecam bo tak bardzo chcialabyn juz go poczuc:)

Wrześniowe Mamusie 2015

22 kwi 2015 - 16:21:40

I jak Dziewczyny?
Ja już od jakiś 2 tygodni codziennie czuje jak się moja Mala porusza w brzuszku :) Każdy maly ruch strasznie mnie cieszy :) A jak tam u Was?

Patrzyłyscie moze juz na łóżeczka? Bo ja się zastanawiam nad tym: http://allegro.pl/arus-15el-lozeczko-dzieciece-materac-gryka-posciel-i4905121897.html

Co o nim myślicie? Jak dla mnie jest dobre, ma odpowiedni materac i dużo fanych gratisów :)

Wrześniowe Mamusie 2015

07 maj 2015 - 11:10:59

Witam wszystkie wrześniowe mamusie, ale widze że chyba dość malutko nas jest :) ja również się dołączę, dzisiaj mija nam równo 22 tydzień termin mam na 17 wrześcnia i wybieramy sie z fasolkiem na drugie badania prenatalne mam nadzieję że dowiemy sie kto mieszka w brzuszku :) Od początku ciąży nie miałam żadnych objawów zero wymiotów mdłości jedynie co to częste siusianie :)
Czujemy sie wręcz rewelacyjnie brzuszek juz jest dość spory ale jak narazie mamy -8 kg zobaczymy jak bedzie dalej :)

Wrześniowe Mamusie 2015

07 maj 2015 - 11:51:51

- 8 kg? Czy + ? :)

A tak w ogole witamy :D No wlasnie jakos tak malo nas, tych wrzesniowych Mam :) Ja tez, odpukac, od poczatku do teraz praktycznie bez zadnych dolegliwosci :D
Widze ze termin mamy bardzo zblizony :)

Ale ja to caly czas mowie, ze urodze jeszcze w sierpniu ;p Moja mama urodzila mnie 4 tygodnie przed terminem,a mohego brata 3 tyg przed. Wiec mam takie przeczucie ze i moja Mala wyjdzie troszke wczesniej :D
No ale zobaczymy :D

Wrześniowe Mamusie 2015

07 maj 2015 - 13:32:13

Treść posta została usunięta automatycznie

Wrześniowe Mamusie 2015

07 maj 2015 - 14:23:22

No własnie mamy minus 8 :) ja tez sie urodzilam 2 tygodnie wczesniej 29 sierpnia wiec mam nadzieje ze moja dzidzia wyjdzie wczesniej jako najpiekszniejszy prezecik urodzinowy :)

Własnie wrócilismy od lekarza i brzuszek zamieszkuje malutki KUBUŚ :**



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-07 20:06 przez grazyna_11.

Wrześniowe Mamusie 2015

08 maj 2015 - 12:43:22

Oooo matko, to schudlas mocno! Ale to nie wymiotowalas i tyle schudlas???
To w takim razie gratuluje Synka :)

A ja jestem z 3 wrzesnia :D Ale znowu ja wolalabym nie rodzic w swoje urodziny czy np dzien po. Wolalabym np tydzien wczesniej albo pozniej. No ale to takie moje "chcenie" a co ma byc to bedzie :)

A jak u Was z nastawieniem do porodu? Ja boje sie panicznie, wiec nie wiem jak to bedzie ... boję się

Wrześniowe Mamusie 2015

08 maj 2015 - 12:50:49

Nie wymiotowałam ani razu a jem jeszcze wiecej tylko mysle ze poprostu zdrowiej i duzo sie ruszam wiec to chyba tym jest spowodowane :)

Narazie jest spokojnie jesli chodzi o poród ale podejrzewam ze im blizej rozwiazania tym bedzie gorzej :) narazie skupiam sie na gromadzeniu wyprawki dla malucha bo troszke tego jednak jest :)

Wrześniowe Mamusie 2015

16 maj 2015 - 10:45:19

Jak tam Dziewczynki się czujecie?:)
Ja ogólnie dobrze. Męczy mnie jedynie zgaga i nie mogę w nocy spać:(
U mnie już 24tc i przytyłam 5kg :)

A u Was który tydzień i ile kg na plusie?:)

Wrześniowe Mamusie 2015

16 maj 2015 - 13:15:02

My czujemy się bardzo dobrze, zgada w sumie nie wiem co to jest :p noc przesypiam tak że nic mnie nie obudzi :P
U nas 23 tydzien sie zaczał i narazie -7 kg i czasami dziwne uczucie jakbym miala kolke ale czytalam ze to chyba normalne :)

Wrześniowe Mamusie 2015

18 maj 2015 - 08:46:22

Witajcie u mnie dziś 22 tydz wg usg porod 21 wrzesnia a według ostatniej miesiączki 9 września czyli dość spora roznica:-) ja też nie mogę spać w nocy budzę się mniej więcej o tej samej porze i także mam kole w okolicy pepka ok 3-4 cm dalej i lekarz mówił ze to normalne że macica wypycha jelito i to tak boli. Dopóki nie podniesie się wyżej to tak będzie. No i w moim brzuszku mieszka Filipek:-)

Wrześniowe Mamusie 2015

19 maj 2015 - 08:40:15

Witam wszystkie wrześniowe MAMY. Bardzo chętnie się do Was dołączę :) lada chwila zaczniemy zakupy dla niemowlaczka .fajnie podzielić się z opinią o produktach..... wczoraj kupilam wózek !!!!!!! Macie już jakieś rzeczy dla swoich pociech? Zaczelam 22 tydzień termin na 25 wrzesień! Będzie Syn Wiktor! Jak u Was z brzuszkami? Ja mam już dość spory.... wydaje mi się że jest duży. Czym smarujecie? Kremy czy oleje? Polecacie coś niedrogiego ale sprawdzonego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uporczywy kaszel w ciąży