Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

1 minutę temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poród w myslenicach lub w krakowie

11 mar 2015 - 11:56:33

Cześć dziewczyny,
szukam dokładnych informacji odnośnie porodu w szpitalu w Myslenicach lub w Krakowie w roku 2015 lub 2014.
Jesli w krakowie to w którym szpitalu, czy oplacalyscie cos dodatkowo (znieczulenie,pokój jednoosobowy itp.), czy rodzilyscie naturalnie czy przez cc?
Fajnie by było gdybyście pisały wszystko co może być ważne dla przyszłych rodzących ;)

poród w myslenicach lub w krakowie

11 mar 2015 - 16:46:00

Ja rodzilam w Krakowie w szpitalu Rydygiera ale w 2011roku, porod był oplacany tzn wynajmowalam położna i wspominam go wspaniale a rodzilam tam dwie corki z tą sama pania polozna jedna w 2008r a druga w 2011r. Sale mialam jednoosobowa z wlasna lazienka jak sie ma swoja polozna to sie ma przynajmniej wybor sali bo tak to do jednoosobowych daja kobiety po cc.
Moja przyjaciolka tez tam rodzila ale bez poloznej jednak miala znowu lekarza z tego szpitala co prawda nie bylo go przy niej gdy rodzila ale opieke miala tez genialna, kolejna kolezanka brala polozna z ktora ja rodzilam i tez byla wniebowzięta opieka poloznej. Tak wiec z czystym sumieniem moge polecic szpital Rydygiera

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Arytmia serca u płodu