Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy ja mogę być w ciąży ?

22 sty 2015 - 22:27:14

Witam.
Wiem że nie ma tu raczej ginekologow hehe Ale może któraś z Was miała podobnie. Więc z moim chłopakiem kocham się często. Tak ok 1 raz w tygodniu poponiewaz Nie mieszkamy razem. Zawsze bez zabezpieczeń. Okres powinnam dostać. 12 stycznia powinnam dostać okresu. Dziś jest 22 I go nie ma.. zawsze mam regularny . Robiłam test ciążowy 16 stycznia , po południu , wyszedł negatywnie. Czy możliwe że jestem w ciąży ??? Proszę o pomoc

czy ja mogę być w ciąży ?

22 sty 2015 - 23:12:49

tak możliwe u mnie testy ciąże wskazywały dopiero po miesiącu

czy ja mogę być w ciąży ?

23 sty 2015 - 00:46:05

Prowo czy żart?

czy ja mogę być w ciąży ?

23 sty 2015 - 21:13:52

Tak mozliwe ze jestes. Zrob za pare dni ponownie test badz idz do ginekologa wtedy bedziesz miec pewnosc na 100%

czy ja mogę być w ciąży ?

24 sty 2015 - 10:31:54

Po co założyłaś drugi wątek? Naprawdę pytasz serio? To proszę, oto odpowiedź:
Uprawiasz seks, w dodatku bez zabezpieczenia, więc tak, możesz być w ciąży. Test zrobiłaś dość wcześnie i w dodatku po południu, a najbardziej wiarygodny wynik daje test z pierwszego porannego moczu (nawet w ulotce to na pewno było napisane). Powtórz test i niezależnie od wyniku idź do lekarza.
A tak już niezależnie od wyniku: dzieci to bardzo poważna decyzja. Nie podejmuje się jej jak się nie ma środków do ich utrzymania, a skoro nie masz stałego partnera i wspólnego z nim dachu nad głową, a w dodatku nie umiesz się zabezpieczyć, to powinnaś stosować metodę zwaną szklanką wody zamiast.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-24 10:36 przez incognito85.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

czy ja mogę być w ciąży ?

24 sty 2015 - 22:40:19

często ,raz w tygodniu :D

czy ja mogę być w ciąży ?

25 sty 2015 - 19:53:04

Cytat
leniszcze
często ,raz w tygodniu :D

Trzy razy cofnełam sie do tego momentu, żeby upewnić się czy nie jest napisane "nie często"... :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kalkulator ciąża :)