Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to wody???

01 sty 2015 - 12:06:53

Witam wszytskie kobietki:)mam takie pytanie io prosze o szybkie odpowiedz jesli ktoras z was ma jakies doswiadczenie w tej kwestii awiec..od kilku dni widze na wkladce taki zielonkawo zolty sluz raz jest zadki raz przypomina kawaleczki galertki takie drobniutkie i jest dosc ciagliwe...troce sie martwie tym kolorem i sama neiwiem co to jest...jestem w 38tyg ciazy wedlu usg a wedlug meisiaczki 6 dni po terminie troche sie martwie....doradzcie co to moze byc:*

czy to wody???

01 sty 2015 - 13:15:21

Zarówno przed i po, jak i w trakcie ciąży każda anomalia w wyglądzie, konsystencji i zapachu wydzieliny jest sygnałem do wzmożonej obserwacji i kontroli lekarskiej. Szczególnie, gdy śluz zmienia barwę na brązową, różową, żółto-zieloną, pojawiają się w nim grudki (przypominające ser), a towarzyszy temu nieprzyjemne swędzenie i zaczerwienienie. Może to świadczyć o grzybicy pochwy, rzęsistkowicy, a nawet waginozie bakteryjnej, częstym schorzeniu w ciąży. Ciąża sprzyja infekcjom dróg rodnych, ale ciążowe upławy wcale nie muszą oznaczać obecności bakterii w pochwie.

czy to wody???

01 sty 2015 - 13:25:27

Jak jest zielonkawo-żółty śluz to do lekarza się idzie a nie na szafie siedzi :)

czy to wody???

01 sty 2015 - 14:47:59

Popieram w 100%.

czy to wody???

01 sty 2015 - 17:59:42

Na pewno to nie są wody , gdy wody odchodzą to po prostu się z ciebie leje jakbyś robiła siusiu cały czas więc jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem lub jedź do szpitala zdrówka życzę i szczęśliwego rozwiązania:)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

czy to wody???

01 sty 2015 - 18:14:22

w ciąży czy bez to może byc grzybica lub inne cholerstwo

czy to wody???

02 sty 2015 - 10:15:31

U mnie podobnie wyglądał czop śluzowy, ale wody płodowe to na pewno nie są. Jedź do lekarza albo do szpitala, niech Cię zobaczy specjalista, bo my tu lekarzami nie jesteśmy i chyba żadna z nas nie chciałaby wziąć odpowiedzialności, jakby Ci się coś stało przez nasze rady :-)
Szczęśliwego rozwiązania!

czy to wody???

02 sty 2015 - 12:00:03

Wody nie :) Wody będą wtedy gdy będzie się z Ciebie doslownie wylewało :) uczucie jakbyś robiła siku :D A z tym bym poszła do lekarza bo nie wiadomo co to może być :)

Ale możliwe że nic złego, więc się nie denerwuj czasem ;P Lekarz zobaczy i powie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-02 12:00 przez zgredekk666.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wózek tako laret