Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 291
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to ciąża?

08 gru 2014 - 19:38:02

Wiem, że nikt tutaj nie jest ginekologiem, ale może któraś z was miała podobne objawy na początku ciąży, lub też kompletnie moje objawy sobie uroiłam ?:)
Od kilku dni spóźnia mi się okres, do te pory miałam zawsze regularnie co do dnia. Od kilku dni też utrzymuje mi się temperatura ciała 37 stopni. Dzisiaj tez lekko nabrzmiały mi piersi, a sutki stały się bardzo wrażliwe (ale może to zbliżający sie okres?)
Kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia stosując tylko stosunek przerywany. W sumie dziecko nie byłoby końcem świata, a wręcz przeciwnie na pewno byśmy się ucieszyli tylko jakoś do tej pory brakowało odwagi na świadomą tego typu decyzje. Kochaliśmy się w moje dni płodne, więc tym bardziej zapaliła mi się lampka w głowie. Wczoraj zrobiłam test, ale wyszedł negatywnie. Może dlatego że robiłam go wieczorem a nie rano kiedy poziom hormonu jest najwyższy? Jutro go jeszcze powtórzę, a wizytę u ginekologa mam dopiero za 1,5 tygodnia.
Dlatego też pytam was czy to możliwe aby to były objawy ciąży?
Czy po prostu temp. jest oznaką przeziębienia i przez to też spóźniał mi się okres?

hop hop ?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 19:45 przez spalinka.

Czy to ciąża?

09 gru 2014 - 14:27:18

skoro spóźnia Ci się okres to wg mnie nie ma znaczenia kiedy zrobiłaś test powinien wyjść prawidłowo, ale wiesz... każdy przypadek jest inny. Spóźniający się okres to nie koniecznie ciąża, ale jeśli opóźnienie będzie duże to najlepiej wybrać się do dr.

Czy to ciąża?

16 gru 2014 - 11:50:56

Dobrze będzie pójść do ginekologa, jeżeli okres nie pojawi się przez najbliższe kilka dni. A jeśli chodzi o test, to zrób go rano, na czczo, zaraz po wstaniu z łóżka. Wtedy będzie najbardziej prawdopodobny:)

Czy to ciąża?

02 cze 2015 - 20:01:47

Moim zdaniem to tylko opóźnienie okresu.Miałam też,podobną sytuację do Twojej i po kilku dniach dostałam miesiączkę, a powiem szczerze ,że już zdążyłam się oswoić z sytuacją i zaczęłam się cieszyć.

Czy to ciąża?

02 cze 2015 - 23:56:56

Według mnie to opóźniający się okres . Skoro temperatura utrzymuje się w granicach 37 stopni to może być faktycznie przeziębienie. Test powinien wyjść pozytywnie w przypadku ciąży niezależnie od pory dnia.
Uszy do góry

Czy to ciąża?

03 cze 2015 - 09:25:12

Dziewczyny, musicie patrzeć na datę kiedy powstał wątek (pod cyferką 1).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-03 09:28 przez majka51.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co łykać? :)