Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lipcowe mamusie 2015

08 gru 2014 - 12:11:30

Cześć dziewczyny. Jestem w ciąży i termin mam na lipiec dlatego postanowiłam założyć wątek, w którym wszystkie przyszłe mamusie z datą porodu na ten miesiąc będą mogły dzielić się przemyśleniami, spostrzeżeniami i rozwiewac wszystkie wątpliwości :)

Piszcie, w którym tygodniu jestescie. Jakie macie objawy, jak przybieracie na wadze i jak duze jest już wasze maleństwo ;)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 12:14 przez Raitaaaa.

Lipcowe mamusie 2015

14 gru 2014 - 11:48:06

hej ja jestem w 10 t.c. termin mam na 7 lipca, na razie coś ciężko u mnie z przybraniem na wadze, 1 grudnia maleństwo miało 2,22 cm, 19 kolejna wizyta ;) wymioty zdarzyły mi się zaledwie dwa razy więcej objawów brak, czasem zaboli brzuch ale wezmę no spę max i mam długo spokój ;)

Lipcowe mamusie 2015

14 gru 2014 - 16:15:48

Jak dobrze, że ktoś odpowiedział ;) usg 3D juz robiłaś?

Ja z kolei jestem w 9 tc. i nasze malenstwo ma 2,67 cm.

Lipcowe mamusie 2015

15 gru 2014 - 12:10:06

Witajcie dziewczyny :-)
Cieszę się że powstał ten wątek bo sama myślałam o jego założeniu. Ja jestem w 8 tygodniu ciąży i termin mam na 22 lipca. To moja druga ciąża- jestem szczęśliwą mamusią 2 latka Miłoszka. Jak narazie czuje się okropnie- najgorsze są poranki i wieczory a gdy przychodzi godzina 19 robi mi się strasznie zimno- nic na to nie pomaga. Mam za sobą dwie wizyty u ginekologa a kolejna zaplanowana jest przed samymi świętami.

Lipcowe mamusie 2015

15 gru 2014 - 21:05:14

Cieszę się, że powoli jest nas więcej ;) myślę, że z czasem będzie przybywać lipcowych mamusi ;)

Ja niestety leżę od soboty w szpitalu ale pociesza mnie fakt, że z moim maleństwem wszystko dobrze ;)

Lipcowe mamusie 2015

15 gru 2014 - 23:03:41

3D jeszcze nie robiłam, do ginekologa chodzę prywatnie bo leczyłam się na niepłodność która 'zniknęła' w dzień chłopaka, dla mnie to cud że jestem w ciąży, rano coraz częściej męczą mnie mdłości zwłaszcza jak wypije coś z mlekiem, pali któraś z was papierosy? ja nadal popalam i niepotrafię poradzić sobie z rzuceniem zwłaszcza że to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuję ;/

Lipcowe mamusie 2015

16 gru 2014 - 10:07:27

To moja druga ciąża ale tak samo się stresuję jak w poprzedniej. Nie palę papierosów. 3D nie robiłam bo jak na razie nie widzę sensu- w pierwszej ciąży robiłam tylko raz pod koniec 4 miesiąca by poznać płeć.

Raitaaaa co się stało że wylądowałaś w szpitalu??

Ja był cały zeszły tydzień ale z dzieckiem w szpitalu klinicznym w Zabrzu więc jestem wykończona psychicznie i fizycznie. Nie mam na nic siły a tu powoli Święta się zbliżają nie wiem jak dam rady to wszystko ogarnąć :-(

Lipcowe mamusie 2015

16 gru 2014 - 11:53:42

Mialam jakiś straszny ból głowy, potem wymioty i odwodnienie. I tak sobie leżę i czekam w szpitalu.

Ja nie paliłam ale moja rada chodzby nie wiem co rzuc to bo naprawdę nie jest dobre.

Ja byłam uzależniona od pepsi. Pilam po 2 litry dziennie ale z dniem, w którym dowiedziałam się o ciąży odstawiłam chodź było mi ciężko.

Lipcowe mamusie 2015

16 gru 2014 - 17:10:39

wiem, ale jest mi ciężko, nie mogę brac desmoxanu, muszę doradzić się lekarza jak poradzić sobie z rzuceniem fajek, ograniczyłam i to sporo i przeżuciłam się na super lajty więc to i tak mały sukces.

ja pije soki, wode i herbatę. od mleka wymiotuje, też tak macie? a właśnie kupilam kakao :(

Lipcowe mamusie 2015

16 gru 2014 - 19:34:29

Ja na szczęście mogę pic normalnie mleko i nie powoduje ono u mnie żadnych wymiotow.

Lipcowe mamusie 2015

16 gru 2014 - 20:28:46

u mnie wdała się jakaś infekcja i dostałam globulki, maść i tabletki :( wszedzie koszty..

Lipcowe mamusie 2015

17 gru 2014 - 07:46:53

A kiedy planujecie kupić pierwsze ubranko, zabawkę czy cos inmego dla Maluszka? Mnie już tak korci ale staram się narazie nic nie kupować ...

Lipcowe mamusie 2015

17 gru 2014 - 11:40:05

na wiosne planuje zacząć remont pokoju dla dziecka, odmalować, zmienić wykładzine i takie tam. a pierwsze ubranka to tak maj/czerwiec bo po co wcześniej składować, chociaż nie wiem czy nie 'zmięknę' i nie zacznę wcześniej tańczy ale teraz to stanowczo za wcześnie moim zdaniem :)

Lipcowe mamusie 2015

17 gru 2014 - 13:37:30

No wiem że za wcześnie ale kiedy widzę takie maleńkie ubranka to wariuje :P

Też planujemy remont pokoiku dziecięcego na wiosnę ;)

Lipcowe mamusie 2015

17 gru 2014 - 19:41:45

i te małe buciki hehe znam to :) ale lepiej się wstrzymać ;) a jak jest z noszeniem obcasów w ciązy bo słyszałam różne opinie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to ciąża?