Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

4 minuty temu

sprawdzony stomatolog

8 minut temu

sklep detailingowy

32 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Negatywny test ciążowy

17 lis 2014 - 20:26:44

Witam.
Powinnam dostać miesiączkę 4 dni temu, okres mam zawsze regularny i nigdy wcześniej nie zdarzyło się, żeby spóźnił się kilka dni. Ponadto nie mam żadnych symptonów, że miałabym dostać miesiączkę... Zrobiłam 2 testy ciążowe ok 1h temu oby dwa negatywne. Jak myślicie czy cokolwiek mogło wpłynąć na to, że testy wyszły nieprawidłowo? Nie mam objawów ewentualnej ciąży jedynie często chodzę do toalety. Dodam również, że staramy się z mężem o dziecko. Proszę o każdą radę

Negatywny test ciążowy

18 lis 2014 - 11:38:21

hmm jak dwa testy wyszły negatywnie po czasie spodziewanej miesiączki to ciąże można wykluczyć... Zmiana pory roku również może wpłynąć na przesunięcie się miesiaczki

Negatywny test ciążowy

18 lis 2014 - 12:14:44

dwa testy raczej by nie kłamały :( może miesiączka spóźnia ci się ze stresu. Powodzenia następnym razem, ale dla dobrego samopoczucia możesz zrobić sobie test z krwi.

Negatywny test ciążowy

18 lis 2014 - 12:30:27

test ciążowy najlepiej jest zrobić rano, moim zdaniem kup test innej firmy, albo zrób w laboratorium betę.
W wakacje organizuje zlot bab, zjechały się moje kuzynki, jednej opóźniał się okres a my miałyśmy w planach dużo wina.
Kazałam jej iść do apteki, kupiła dwa testy, na jednym nic nie wyszło a na drugim jak przez mgłę blada kreska- której nikt nie widział oprócz mnie :)
Kuzynka w maju zostanie mamą :)
Dwa dni po naszym zlocie zrobiła betę i wyszła niska, ale potem ładnie zaczęła rosnąć

Negatywny test ciążowy

09 mar 2015 - 20:38:33

Miałam bardzo podobną sytuację, wykonałam raz test, okazało się, że jestem w ciąży. Wykonałam test drugi raz i efekt podobny. Byłam przestraszona, zbierałam informacje z sieci, trafiając na ciekawy artykuł: http://www.biomedical.pl/ciaza/test-ciazowy-2288.html no i zrozumiałam, że dwa testy nie mogą się mylić. Jednak, wykanałam test po kilku dniach znów i wynik był zaskakujący bo nie byłam w ciąży! Wszystko przez leki i dziwną zmianę w hormonach, która wpłyneła na wynik testu :) Czasem bywa różnie i zawsze należy powtórzyć po kilku dniach znów ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sesja fotograficzna :)