Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy starac sie o trzecie dziecko

02 paź 2014 - 16:10:13

W ogóle to o co Ci chodzi?Chcesz to się staraj.To nie my mamy za Ciebie decydować....

czy starac sie o trzecie dziecko

02 paź 2014 - 16:47:39

ja bym zaryzykowała:)
tak też i ja za namową męża skusiłam się na trzeciego bobasa-mając dwie córki z mężem marzyliśmy jeszcze o synku-
no i jest NASZ synek już z nami 15 miesięcy- i rodzinka w komplecie-wesoło-wszyscy szczęśliwi-powodzenia:)warto:)

czy starac sie o trzecie dziecko

02 paź 2014 - 18:04:14

Ponad 2 lata temu byłam szczęśliwa mamą 2 chłopców, nie planowałam kolejnej ciąży (przynajmniej w tym czasie), życie ułożyło się inaczej, zaszłam w ciąże i na świecie pojawiła się mała dziewczyna. Jestem prze szczęśliwa mamą 2 synów i córki. Powodzenia :)

czy starac sie o trzecie dziecko

02 paź 2014 - 20:05:06

@kotkafraszka - twój poziom wypowiedzi oraz ( dziecinne ) wstawianie postów o jakiś błędach w tekście nie jest wart mojej uwagi na dłużej. Żyj w swoim świecie gdzie wszystko zależy od przypadku ( ach te podstawy - jakież one durne i nie logiczne )

czy starac sie o trzecie dziecko

03 paź 2014 - 10:44:14

Witam ja mam 2-letnią córcię Alicję i teraz jestem na etapie czekania na bóle aby urodzić synusia Ignasia .powiem tak bo u mnie się to sprawdziło i u ciotki której poleciłam tę metodę też. żeby był syn trzeba się kochać w sam środek dni płodnych a dziewczynka wychodzi przed dniami płodnymi. najlepiej poobserwować sie tak 2-3 miesiące i sobie zapisywać kiedy okres.i długość cyklu.
058596

czy starac sie o trzecie dziecko

03 paź 2014 - 13:41:22

@trojeczka a ty wracaj do szkoły,gdzie nauczą cię podstaw kultury języka,zwłaszcza pisanego. Tym razem pozwoliłam sobie zniżyć się do twojego poziomu i wszystkie zwroty osobowe pisać podobnie,jak ty - czyli małą literą. I chyba chodziło ci o wyraz "nielogiczne",ale pewności nie mam,bo przecież to mój świat jest - rzekomo - durny :D:D:D analfabeci,wszędzie analfabeci!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubrania ciazowe