Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pijaczka w ciąży....

25 lip 2014 - 17:31:23

Cześć dziewczyny,
zanim zadam pytanie na które szukam odpowiedzi opiszę Wam o co chodzi. W mojej wiosce jest taka kobieta, koło 40-stki, która całe życie siedzi w krzakach przy przydrożnym sklepie popija wódeczkę i pali papierosy. Kobieta ponoć tak biedna i bezpruderyjna, że jak to mówią ludzie z mojej wsi, "daje du*y" za paczkę fajek i reszta pijaczków ma z niej nie lada uciechę. Znam ją z widzenia od dziecka, nie interesowało mnie to, że sobie pije, czy pali, ani reszta "plotek" na jej temat, choć często widywałam ją wracającą zygzakiem do domu i wielokrotnie widziałam ją siedzącą w owych krzakach, z kilkoma innymi mężczyznami popijającymi tanie trunki. Już jakiś czas temu słyszałam, że ta kobieta jest w ciąży, z jednym ze swoich "sponsorów" co mi jednym uchem wleciało a drugim wyleciało, bo obchodziło mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg. Dopóki jej dziś nie zobaczyłam... Wracała z krzaków, z jak zwykle rozmytym makijażem, oczy się jej zamykały, ledwo słaniając się na nogach szła.... z brzuchem ciążowym.
Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Nie potrafiłam jej nic powiedzieć, tylko gdy przeszła, kucnęłam i rozpłakałam się, patrząc jak się stacza. Od tej pory myślę cały czas o tym maleństwie, które siedzi w jej łonie, codziennie zalewane litrami alkoholu i mnie serce boli. Stąd moje pytanie: co mogę zrobić w jej sprawie? Czy można to gdzieś zgłosić? Kobieta nie przejmuje się opiniami w swojej sprawie, więc wątpię, że ktoś przemówi jej do rozumu, ale czy jest jakaś instytucja, która zajmuje się takimi kobietami? Bardzo proszę o pomoc...
...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-25 17:36 przez waska007.

Pijaczka w ciąży....

25 lip 2014 - 17:55:37

Przejdź się do ośrodka pomocy społecznej, może coś doradzą.

Pijaczka w ciąży....

25 lip 2014 - 18:10:42

Dzięki, szkoda, że o tej porze mają już zamknięte i nie odbierają telefonów... :(

Pijaczka w ciąży....

26 lip 2014 - 12:33:53

Lol no logiczne w piątek o 18 xD
Do poniedziałku nic się w sytuacji płodu nie zmieni.

Pijaczka w ciąży....

25 mar 2015 - 10:06:44

Takie kobiety mogą mieć dzieci. A kobiety, które chciały by mieć dzieci, i dbały by o nie, nie mogą mieć dzieci latami. Masakra jakaś.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża ?