Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

10 lip 2014 - 11:36:34

Witam wszystkie mamusie :)
Przeglądaliśmy wózki na allegro i chyba zdecydujemy sie na zakup tego.
Może któraś z was miała bądz ma taki , prosze o wasze opienie .



WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

11 lip 2014 - 15:49:24

Wygląda porządnie, choć ze mną jest tak, że póki nie dotknę, to nie wiem czy dobre jakościowo. W jakiej cenie taki zestaw?

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

11 lip 2014 - 17:59:07

950 zł cały zestaw .
ja też tak mam , dlatego jestem niepewna co do zakupu i chcę poznac opinie tych , ktore miały, bądz widziały w realu ten wózek .

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

11 lip 2014 - 22:29:21

Wydaje się być bardzo ciężki. Jeśli mieszkasz na I piętrze lub wyżej lepiej dobrze przemyśl ten zakup;)

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

12 lip 2014 - 07:59:28

Wózek trzeba dotknąć, sprawdzić samemu jak się prowadzi, a nie sugerować się opiniami innych bo ile ludzi tyle opinii. Osobiście nigdy nie zdecydowałabym się na zakup wózka przez internet. Trochę z wyglądu przypomina Tako Jumpera, szkoda, że kół nie zrobili całościowo czarnych bo z tymi niebieskimi wstawkami wygląda wg mnie brzydko. Plus za dużą gondolę ale minus za fotelik no name ... Oczywiście wózek 3w1 za taką cenę się bardzo opłaca ale chyba wolałabym kupić wózek w sklepie stacjonarnym wiedząc co kupuję. Już raz wybierałam wózek i za kilka miesięcy znowu mnie to czeka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-12 08:05 przez ilek.

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

12 lip 2014 - 10:30:32

Są trzy rodzaje kół do wyboru, na te bym się nie zdecydowała.
Ale może jednak ktoś miał ten wózek, więc opinia kogoś wiele daje w wyborze . Nie stać mnie aktualnie na wózek zakupiony w moim miescie , bezpośrednio w sklepie . Cena wózków 3w1 waha się miedzy 1300 wzwyż a na allegro znajoma kupowała wózek i jakościowo jest naprawdę dobry, też tyle płaciła .
Chcę poznac opinie konkretnie tego wózka .

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

12 lip 2014 - 16:54:03

Najzwyczajniej w świecie poproś o pomoc starego, poczciwego wujka Google :) Wpisz "wózek future raf-pol opinie " i wyskoczy Ci mnóstwo artykułów ;] Tak jak ktoś na jeden stronie napisał to i ja się pod tym podpisuję - wolałabym kupić używany DOBRY wózek z fotelikiem, który przeszedł pozytywnie testy ADAC niż nowe coś.

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

12 lip 2014 - 21:42:12

cieżki
ciężko się prowadzi
duże koła
nieporęczny
beznadziejna spacerówka
za głęboki fotelik jak dla noworodka
miałam ten wózek tydzien czasu i sprzedałam ogólnie nie polecam

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

12 lip 2014 - 21:51:27

Cytat
yooy1
cieżki
ciężko się prowadzi
duże koła
nieporęczny
beznadziejna spacerówka
za głęboki fotelik jak dla noworodka
miałam ten wózek tydzien czasu i sprzedałam ogólnie nie polecam




kurcze , zasmuciłaś mnie bo bardzo mi się spodobał jako jeden z niewielu .
a jakiś do 1000 zł 3w1 polecacie ?

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

13 lip 2014 - 04:59:38

quinny polecam
mam tez ten co na foto ciezar a mam w domu b, wysokie schody wiec meczarnie przezywalam co dzien znosic go i wnosic ja nie polecam za to teraz mam quinny rozkladasz jedna reka i sam wstaje wygoda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-13 05:05 przez monikad1111.

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

13 lip 2014 - 07:21:14

Przerślę Ci na priv adres stronki gdzie masz opinie wielu kobiet na temat wózków i nie tylko.

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

13 lip 2014 - 10:31:24

dzięki dziewczyny za opinie . !:)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK FUTURE 3W1 OPINIE

11 wrz 2021 - 18:26:49

Wybierając wózek powinien być on na tyle praktyczny, aby faktycznie służyć do końca wózkowania. U mnie super sprawdza się Riko Side. Mam go mniej więcej półtora roku i nawet przy intensywnym użytkowaniu nic się z nim nie dzieje. Nie wspomnę o pojemnej gondoli i siedzisku spacerówki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to ciąza?