Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

23 minut temu

motywacja na diecie

58 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farbowanie włosów w ciąży

14 cze 2014 - 15:38:36

witajcie, za półtora miesiąca mamyślub a ja tydzień temu zrobiłam test i wyszły 2 kreski, czy mogę farbować włosy w pierwszym trymestrze ciąży? czy farbowałyście wtedy włosy? przeczytałam na jakiejś stronie że w pierwszym trymestrze sie nie powinno i teraz nie wiem co robić :( doradźcie

farbowanie włosów w ciąży

14 cze 2014 - 17:21:55

Polecam farby roślinne, ja używam firmy Color&Soin www.colorsoin.pl do kupienia w aptece.

farbowanie włosów w ciąży

14 cze 2014 - 18:59:02

Ja w I trymestrze nie farbowałam.. dopiero na początku II.

farbowanie włosów w ciąży

15 cze 2014 - 11:42:56

ja cala ciaze nie farbowalam ...

farbowanie włosów w ciąży

15 cze 2014 - 11:47:04

Ja farbowałam w jednej i drugiej ciąży i wszystko ok z moimi córciami ;) Farba nie ma wpływu na dziecko, przecież to nie ma kontaktu z dzidziusiem :) Kiedyś tak uważano, ale to jakaś przestarzała teoria. Na 100% możesz farbować :)

farbowanie włosów w ciąży

18 cze 2014 - 09:02:33

Ja nie farbowałam, ale tylko dlatego bo w ogóle mam swoje naturalne zawsze. ;)
Ale koleżanki farbowały i nic dzieciom się nie stało :) Z tą farbą jedynie chodzi o to, że może nie chycić ci równo. W sumie z dwojga złego lepiej tak niż iść do ślubu z odrostami ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 09:04 przez puma73.

farbowanie włosów w ciąży

18 cze 2014 - 16:05:53

z tym farbowaniem w ciazy chodzi o to ze amoniak jest szkodliwy dla plodu. jest bardzo male prawdopodobienstwo ze sie przedostanie taka ilosc by mogla zaszkodzic dziecku ale zapobiegawczo sie odradza farbowanie.Na szczescie mozna juz w drogeriach czy u fryzjera kupic farby bez amoniaku. Sa ciut drozsze no ale w koncu chodzi o zfrowie dziecka.

farbowanie włosów w ciąży

18 cze 2014 - 21:52:13

ja farbowałam - rozjaśniałam włosy , w perwszej i drugiej ciąży

starszy syn ma łatkę bielszą na szyi - jakby farba skapnęła :), a drugi ma kilka blond włosów na czubku głowy :), nie wiem co o tym sądzić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ból gardła w ciąży