Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

motywacja na diecie

19 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Imie dla córki

14 kwi 2014 - 15:08:29

Moja córcia ma mieć na imię Anastazja, w sumie taki był pierwszy pomysł na imię choć przeszliśmy przez masę innych imion w ciagu ostatnich 8 miesięcy i w końcu wróciliśmy do Anastazji. Pamiętaj, że najważniejsze zeby podobało się Tobie i Twojemu mężowi, nie sugeruj się resztą rodziny bo to Wasze dziecko a nie Waszych rodziców, ciotek, czy sióstr. http://dzieci.pl/letter,A,imiona-dziewczynki.html

Imie dla córki

14 kwi 2014 - 18:33:00

A moja córcia ma zwykłe imię Dominika.

Imie dla córki

14 kwi 2014 - 18:52:26

Ja też chciałam Lenkę ale wysyp ich... w końcu zdecydowalismy sie na Liwię i dziś nasz mały okruszek który ma miesiąc sie tak nazywa :)

Imie dla córki

14 kwi 2014 - 21:40:36

mi sie od zawsze podobało imię NADIA

Imie dla córki

14 kwi 2014 - 22:49:46

u nas jest Alicja :) na ta chwile jedyna o jakiej slyszalam w przrdzisle wiekowym od 15roku zycia do stycznia br :D ale ja mieszkam na wsi wiec to inna inszosc ;)

wstepnie miala by jeszcze martyna gabrysia paulina agata (te ostatnie mi sie bardzo ppdobalo ale maz zaprotestowal :) ).

a co powiesz o imieniu Kalina?! nietypowe inne i takie lekkie - powabne ;)

Imie dla córki

15 kwi 2014 - 08:27:40

Cytat
UwolnijRadosc
A mi sie Florentyna podoba. Mialam kiedys kolezanke o tym imieniu, mowilismy na nia Tina. Ja tez bede miala coreczke, na imie bedzie miala Antosia. Gdybym spodziewala sie chlopca to mielismy wybrane imie Mieszko. Rodzina tez robila halas jak tak mozna dac na imie. Ale my to olalismy, nasze dziecko wiec bedzie mialo takie imie jakie my wybierzemy i jakie nam sie podoba. Mnie np nie podobaja sie imiona typu Jessica, Nadia,Nicola,Samanta - dla mnie wiocha i krzywda dla dziecka.. nastepna coreczke bedzie Helenka :-)

Moja córka ma na imię Nadia i wcale nie uważam że zrobiliśmy jej krzywdę.

Osobiście imię Florentyna mi się nie podoba, to jednak Wasze dziecko i wam ma się podobać. Też napotkaliśmy opór od niektórych członków rodziny przy wybieraniu imienia. Imię wybierał mój mąż i to nam miało odpowiadać. Z rzadko spotykanych imion podoba mi się Melania oraz coraz częściej nadawane - Liliana.

Imie dla córki

11 wrz 2014 - 15:50:15

Pewnie już wybrałaś imię:) Jak będę miała córeczkę to dam jej na imię Olga, jak będzie następna to Sylwia.

Imie dla córki

11 wrz 2014 - 16:35:56

a mi sie podoba imie Nadia

Imie dla córki

11 wrz 2014 - 17:21:03

Moja córeczka niedługo konczy 6 miesięcy:)
Też miałam wielki dylemat, jednak zdecydowałam, że nazwę ją Hania i nie załuję :)
Podobało mi się również Aleksandra i Zosia :)

Imie dla córki

25 wrz 2014 - 09:57:50

Jeżeli Tobie podoba się takie imię to nie rezygnuj z niego tylko dlatego, że komuś się ono nie podoba :) Zawsze wiedziałam, że jak będę miała córeczkę to będzie miała na imię Marcela i mam Marcelę :)

Imie dla córki

25 wrz 2014 - 10:05:30

Ja mam Laurę i Anastazję:) imiona rzadziej nadawane a nie tak wymyślne, też nie lubię oklepanych imion:)

Imie dla córki

25 wrz 2014 - 11:08:26

W listopadzie przyjdzie na świat Oliwka :) Olivia sama wybrała sobie to imię. Wystarczyło "pogadać" z nią, zapytać, a imię samo "przyszło".
Może spróbuj w ten sposób. Zapytaj jej ... i przestań myśleć. Imię samo się pojawi w głowie i będziesz miała pewność, że jest odpowiednie :)

Imie dla córki

25 wrz 2014 - 17:32:28

My daliśmy córce Anastazja, podoba mi się też Józefina natomiast syn ma na imię Grisza każde z naszych dzieci ma drugie imię po swoich dziadkach :)

Imie dla córki

25 wrz 2014 - 22:47:40

Liliana lub Łucja :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ból podczas stosunku po porodzie.