Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

22 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej dziewczyny, chciałam zapytać o Wasze opinie na temat tych laktatorów? może któraś z Was miała canpola albo medele? który bardziej polecacie? który ciszej i lepiej pracuje? chyba że jest wg Was inny i lepszy w granicach 220zł jak te?

Ja używałam laktatora BabyOno Sensiduo 052 i byłam z niego zadowolona :)

Ja używałam LOVI i mogę szczerze polecić. Sprawdzony - naodciągałam się nim sporo, bo moje maleństwo nie chciało za żadne skarby ssać piersi. Fajnie rozkręciłam nim laktację.

Bezgłośnie nie chodzi - ale da się wytrzymać (córka lubiła ten dźwięk, często zasypiała przy nim ;) ).
Ma regulację mocy.
Łatwy do mycia.
W zestawie są wszystkie części aby przekształcić go w laktator ręczny - przy jednym zakupie mamy urządzenie zasilane z zasilacza, z baterii lub ręcznie.
Do tego wszystko zapakowane w bardzo ładne i wygodne etui.

Witam używałam na poczatku ręcznego z aventu ,ale porobiły mi się zatory i kupiłam MEDELA Laktator elektryczny MINI ELECTRIC, i byłam bardzo zadowolona. Trochę głośny,ale malutkiemu się podobało bo przysypiał :).

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Ja miałam baby ono, buczał straszliwie, medela ręczny, szlag mnie trafiał podczas ściągania mleka bo za dużo miałam i nie wyrabiałam ręcznym, dopiero jak kupiłam laktator elektryczny canpol to byłam całkowicie zadowolona, nie hałasuje za bardzo, dobrze ściąga mleczko. Oczywiście to trzeba rozłożyć na dwie córki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-14 23:15 przez mendziulek.

Miałam Canpol Babies elektryczny - szczerze polecam

Treść posta została usunięta automatycznie

Nie znam Medeli ani Canpola. Mam Lovi Prolactis.
Wymienię zalety:
-Dwufazowość (stymulacja i odciąganie)
-Regulacja siły ssania w obu trybach (8-stopniowa regulacja)
-Estetyczne i solidne wykonanie
-Szybkie, bezbolesne odciąganie
-Działa na baterie i na prąd
-Możliwość montażu ręcznego Lovi Protect
-Ładna walizeczka z przegródkami i paskiem na ramię
-Cicha praca
-Łatwy i intuicyjny montaż
-Zapasowe silikonowe części
-Czytelne instrukcje obsługi
-Czytelny, duży wyświetlacz
Wady:
-Brak smoczka do butelki
Ilość zalet jest nieporównywalnie większa od wad. Jestem bardzo zadowolona ze sprzętu. Kolejny też będzie Lovi Prolactis. Pomimo, że nie testowałam żadnego innego (poza ręcznym Canpol) nie zdecyduję się już na inny. Ten mam przetestowany i sprawdzony :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Imie dla córki