Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Listopadowe mamusie 2014r.

24 wrz 2014 - 00:11:44

Hej:) rzecztwiscie tu cicho, może teraz pod koniec cos sie ruszy :) ja od wrzesnia siedze juz w domu. Dla synka mamy już wszystko, łóżeczko złożone :) pozostaje tylko wyprac wszystkie ciuszku i spakowac torbe do szpitala.
Do kupienia zostało mi tylko: wanienka, laktator, czapeczka, stanik do karmienia.
Ogolnie czuje sie wyśmienicie :) przytyłam 13 kg teraz waze 64 :) ale wszystko w brzuszek i malego poszlo chociaz i tak brzuch mam bardzo mały :(
Nie wiem ile mały waży :(
Oprocz femibion 2 łykam jeszcze zelazo na poprawe morfologi.
6 października mam kolejna wizyte.

Boję się że synek będzie bardzo drobniutki, na ost wizycie z usg wychodziło że jestem w 30tc a według miesiaczki że 33tc także 3 tyg różnicy...

Mały kopie najbardziej wieczorem :) i wtedy jak jezdze samochodem :)

Dziewczyny boicie się porodu?
Jak wasze przygotowania do najważniejszej roli w życiu? :) odezwijcie się jak u was mijają ostatnie tygodnie.
Buziaki :)

Listopadowe mamusie 2014r.

24 wrz 2014 - 10:26:22

Powodzenia wszystkim listopadowym mamusią:) Troszkę Wam zazdroszcze, sama mam listopadową dziewczynę ale z 2012:) Oj jakby to było wczoraj:) Korzystajcie z ciszy póki możecie:)

Listopadowe mamusie 2014r.

18 paź 2014 - 11:56:53

Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Listopadowe mamusie 2014r.

09 lis 2014 - 13:55:43

i jak tam listopadowe mamusie? ;)
moja kruszynka już jest na swiecie, urodziła się 27października , a termin miałam na 16listopada. miałam cholestazę ciężarnych i spędziłam troszkę czasu w szpitalu i lekarze postanowili przyśpieszyć poród.
a jak u Was???

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Listopadowe mamusie 2014r.

09 lis 2014 - 20:48:08

Mam nadzieje ze któras urodzi jutro:) Moja corcia z 10 listopada 2012 2750g szczescia i 49 cm radosci malenka kruszyneczka z niej była a teraz :) juz 2 latka kiedy to zleciało:), zazdroszcze wam, tych przygotowan:) ten czas jest najwspanialszy , przychodzi na swiat taka maleńka istotka i juz nie mozna sobie wyobrazic zycia bez niej:) pozniej kazda chwila jest cudowna i juz nawet nie pamietam jak to bylo gdy nie było na swiecie mojje okruszki:) pozdrawiamy wszytskie przyszłe i swiezoupiecozne mamusie:) zyczymy powodzenia


Listopadowe mamusie 2014r.

16 lis 2014 - 12:08:12

Hej :)
Ja już po :) Mojego smyka urodziłam 2 listopada o 19.25 szybki poród miałam trwał tylko 3h jak na pierworódke to każdy był w szoku że tak szybko.
Mały ważył 3450 i 51cm 10/10 w skali Apgar :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grypa jelitowa w ciąży