Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Listopadowe mamusie 2014r.

27 mar 2014 - 14:14:12

Cześć dziewczynki :)
ja u lekarza jeszcze nie byłam, ale robiłam 4 testy ciązowe dzień po dniu i wszystkie wyszły pozytywne :)z moich obliczen wynika, ze to jakis 5-6 tydzień :) w poniedziałek mam wizyte u ginekologa :) ciseze sie bo prawie rok sie z narzeczonym staralismy i juz sie bałam, ze nic z tego nie bedzie, a tu taka niespodzianka :)
no hey :)
jeszcze nie jestem pewna czy listopad czy grudzien :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 19:22 przez izapp15.

Listopadowe mamusie 2014r.

31 mar 2014 - 21:37:49

ja jestem w 8. tygodniu, a termin mam na 16listopada :D
od tygodnia mam mdłości i nie poranne a wieczorne ;o

NIESAMOWITE UCZUCIE MIEĆ W BRZUSZKU FASOLKE serce

Cytat
inka171717
witam.
ja mam termin na 20.listopada :)

miałam mieć na 16, a dzisiaj dowiedziałam się, ze mam na 21 listopada :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-02 19:59 przez psychoaktywna.

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Listopadowe mamusie 2014r.

06 maj 2014 - 12:56:45

Mamusie, a macie już dla maluszka jakieś rzeczy kupione? Zbieracie coś powoli? Jeśli tak to co?

Listopadowe mamusie 2014r.

08 maj 2014 - 23:20:46

jeszcze czas, ale ja już kupiłam śpioszki i skarpetki, nie mogłam się powstrzymać, a Ty Bezalbo spodziewasz się maluszka?

Listopadowe mamusie 2014r.

12 maj 2014 - 18:01:36

Witam wszystkich:)

Mój termin 03.11.2014 z OM, a z usg 08.11.2014. A wy który termin podajecie??

Co do dolegliwości - mam chyba wszystkie : mdłości, senność zmęczenie, bóle brzucha, ból piersi, zgaga - tyle, że takie umiarkowane - przynajmniej tak mi się wydaje., bo jakoś jestem w stanie je znieść. Prawda jest też to, że bardzo się cieszę z mojej DZIDZIULI to jestem w stanie dużo znieść. Na początku nawet mnie te dolegliwości cieszyły).
Macie jakieś pomysły na zgagę??

Trochę ciche to forum :( jak przeniosłyście się gdzie indziej to dajcie mi namiary też tam będę żeby się z Wami cieszyć :) Pytań i wątpliwości to ja mam mnóstwo wiec czekam na Waszą aktywność żeby wreszcie coś zaczęło się tutaj dziać :)
Co do kupowania to jakoś jeszcze się nie odważyłam. Oglądam póki co wózki, foteliki, łóżeczka ale nic nie kupuje. Chyba jestem trochę przesądna. Może jak już będzie bardziej widać, teraz wkoło mi mówią, ze schudłam i że chyba blefuje z tą ciążą. Przez chwile mnie to niepokoiło, ale dr Google mnie uspokoił - podobno to normalne w pierwszym trymestrze.
A Wy jak w kwestii kg, cm, widocznego brzuszka??
PROSZĘ ZBIERZMY SIĘ NA JEDNYM FORUM MAM WRAŻENIE, ŻE RAZEM BĘDZIE NAM RAŹNIEJ :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 18:16 przez tymczasowka.

Listopadowe mamusie 2014r.

14 maj 2014 - 22:14:24

Cytat
tymczasowka
Witam wszystkich:)

Mój termin 03.11.2014 z OM, a z usg 08.11.2014. A wy który termin podajecie??

Co do dolegliwości - mam chyba wszystkie : mdłości, senność zmęczenie, bóle brzucha, ból piersi, zgaga - tyle, że takie umiarkowane - przynajmniej tak mi się wydaje., bo jakoś jestem w stanie je znieść. Prawda jest też to, że bardzo się cieszę z mojej DZIDZIULI to jestem w stanie dużo znieść. Na początku nawet mnie te dolegliwości cieszyły).
Macie jakieś pomysły na zgagę??

Trochę ciche to forum :( jak przeniosłyście się gdzie indziej to dajcie mi namiary też tam będę żeby się z Wami cieszyć :) Pytań i wątpliwości to ja mam mnóstwo wiec czekam na Waszą aktywność żeby wreszcie coś zaczęło się tutaj dziać :)
Co do kupowania to jakoś jeszcze się nie odważyłam. Oglądam póki co wózki, foteliki, łóżeczka ale nic nie kupuje. Chyba jestem trochę przesądna. Może jak już będzie bardziej widać, teraz wkoło mi mówią, ze schudłam i że chyba blefuje z tą ciążą. Przez chwile mnie to niepokoiło, ale dr Google mnie uspokoił - podobno to normalne w pierwszym trymestrze.
A Wy jak w kwestii kg, cm, widocznego brzuszka??
PROSZĘ ZBIERZMY SIĘ NA JEDNYM FORUM MAM WRAŻENIE, ŻE RAZEM BĘDZIE NAM RAŹNIEJ :)

dziewczyny chyba nie chcą się udzielać :( pewnie wiele przyszłych mamusiek dopiero się dowie o maleństwie :))
to Twoja pierwsza ciąża?

ja też jak na razie chudne, ale to z powodu wymiotów. co zjem to ląduje w kibelku, więc nie mam na razie możliwości przytycia. ale brzuszek już troszkę widać- maluśki :D
Niestety nie pomogę Ci jeżeli chodzi o zgagę, kuzynka coś wspominała o jedzeniu migdałów i picie mleka, ale ile w tym prawdy to nie wiem niestety ;[

Listopadowe mamusie 2014r.

16 maj 2014 - 10:43:06

Może dlatego u mnie nie widać bo najszczuplejsza to ja nie jestem.

Laleczki, a witaminy jakieś łykacie??
Mój lekarz zalecił mi żeby nic nie brać.Ani witamin ani kwasu foliowego. Brałam je tak od 4 tygodnia do 12 ale to inny lekarz mi zalecił.

Listopadowe mamusie 2014r.

16 maj 2014 - 20:44:02

Ja biorę kwas foliowy, pytałam lekarza o inne witaminy i powiedział mi, że mam dobre wyniki i nie muszę brać na razie niczego innego.
Jak będzie potrzeba to mnie poinformuje.

Myslałam, że kwas foliowy trzeba brać.

Listopadowe mamusie 2014r.

17 maj 2014 - 10:33:41

Ja folik mimo wszystko łykam, ale chyba największe znaczenie ma branie go w pierwszym trymestrze (u mnie w zasadzie koniec) i przed ciążą.
Teraz martwię się tym usg połówkowym. Wizytę mam 20 maja to będzie 16 tc chyba za wcześnie na to połówkowe ale zobaczymy co lekarz powie.

Macie jakieś odczucia CHŁOPIEC czy DZIEWCZYNKA?? Ja czuję , że będzie synuś:) ciekawe czy się sprawdzą przeczucia :)

Listopadowe mamusie 2014r.

17 maj 2014 - 13:21:49

Ja mam termin na 3 listopada.jak wszystko jest dobrze wyliczone.

Listopadowe mamusie 2014r.

30 maj 2014 - 14:29:25

Ale ruch na tym forum :(

Listopadowe mamusie 2014r.

03 cze 2014 - 12:07:48

ja mam termin na 20.11.2014 r :)
jestem już w 16stym tygodniu i nie mam żadnych objawów, w ogóle nie czuje że mam maleństwo w brzuszku oprucz tego że widzę je na zdjęciu usg :).
Czekam teraz na pierwsze ruchy maleństwa :)

Listopadowe mamusie 2014r.

05 cze 2014 - 23:28:51

Witam przyszłe mamusie,
Dołączam do grona listopadówek - mam wstępnie wyznaczony termin na 19.11 (wg OM). Jeszcze nie wiem jakiej płci będzie maluch. Mam już synka 1,5 roku, więc nie mam za dużo czasu na zajmowanie się sobą :)

Listopadowe mamusie 2014r.

09 cze 2014 - 21:02:44

Witam was wszystkie , ja jestem w 12 tyg a termin OM mam na 28 listopada tyle, ze cos mi sie wydaje ze lekarz sie machnal o miesiac bo jak ja licze to wychodzi jak byk koniec grudnia ale ok moze na usg wyjdzie wiecej. 17 mam wizyte a 16 mam wizyte w gabinecie na badanie usg genetyczne, miałyscie cos takiego?

Listopadowe mamusie 2014r.

16 cze 2014 - 16:17:54

Witam wszystkie listopadowe mamusie :) Ja mam termin na 19 listopad, czyli już 18 tydzień. W domu biegają 7 letni synek i prawie 2 letnia córeczka. Moje maleństwo jest bardzo aktywne i czuję ruchy już praktycznie od początku 16 tygodnia, prawie codziennie. Jutro mam wizytę i jak zawsze troszkę się denerwuję :) Co do pytania o badania genetyczne to w zależności czy jest to tylko badanie usg, lekarz mierzy przezierność karku. Można w 80% stwierdzić zespół Downa i jeszcze jakąś chorobę( nie pamiętam dokładnie), można również wykonać dodatkowo badanie krwi, Pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-16 16:21 przez karinasamulak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostawił mnie w ciąży