Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

1 minutę temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Listopadowe mamusie 2014r.

17 cze 2014 - 18:34:08

Tak czy siak nie byłam na tym USG, bo tak się źle czułam. A powiedzcie mi czy wasz lekarz od ręki wypisuje wam zwolnienie?

Listopadowe mamusie 2014r.

23 cze 2014 - 20:55:37

mój na każdej wizycie się pyta czy chce zwolnienie, ale chcę pracować jak najdłużej:)

Listopadowe mamusie 2014r.

25 lip 2014 - 14:39:02

witam ja również się dołączam termin mam na 21 listopada. to już 23 tydzień ;)

Listopadowe mamusie 2014r.

30 lip 2014 - 09:29:59

Witamy serdecznie, piszcie jak się czujecie i jak po wizytach u lekarza. Ja jestem po badaniu 3d i widziałam twarzyczkę mojego "synka" jeszcze nie wiadomo na 100% :) Ale mam dwa słodkie łobuziaki i nam jest bez różnicy :)

Listopadowe mamusie 2014r.

31 lip 2014 - 20:29:01

Hej dziewczyny! :)
Ja mam termin na 10 listopad, jestem w 26 tc.
Od 18 tygodnia wiem, że będzie synek, cały czas lekarz potwierdza, ale na 100 % dowiem się w listopadzie :D
Jak tam u Was z pracą? Jesteście na zwolnieniu?
Ja od 5 tc jestem na zwolnieniu, gdybym miała inną pracę to bardzo chętnie bym pracowała, bo całą ciążę czuje sie bardzo dobrze ;-)
żadnych wymiotów, zgagi, czasem tylko boli mnie strasznie głowa. Macie może jakieś domowe sposoby na przetrwanie bólu głowy?
Pozdrawiam mamuśki :D

Listopadowe mamusie 2014r.

31 lip 2014 - 21:30:47

Ja mam termin na 30.10 :)

Listopadowe mamusie 2014r.

13 sie 2014 - 08:26:40

Hej ;) dawno mnie tu nie było ale widzę ze wątek umiera co jest dziewczyny?
Ja mam termin na 10 listopada, w brzuszku synus ;)
Czuje Sie świetnie. ;) przed ciążą wazylam 50kg obecnie 61 narazie mi idzie tylko w brzuszek ;)
Mały kopie jak szalony ;)
Na ostatniej wizycie wyszły mi gorsze badania krwi i ginekolog przepisala MI żelazo. Dodatkowo możliwe ze wystąpi u mnie konflikt serologiczny Ja mam grupę krwi 0 rh- a mąż A rh+
Dla małego mam juz troszkę ciuszkow kupionych za resztą bd Sie rozglądać za miesiąc.

A jak tam u Was? ;) ożywmy ten wątek..

Listopadowe mamusie 2014r.

13 sie 2014 - 14:08:35

Witam Panie :)
Ja mam termin na 10.11 i będzie chłopczyk :) a strasznie chcieliśmy dziewczynkę... cóż natura wybrała za nas... Ja od początku ciąży brałam tylko kwas foliowy, lekarz wręcz zabronił mi brać wszystko co łykałam wcześniej czyli magnez (często miałam skurcze w łydkach) i Belissę która ratowała moje włosy i paznokcie. Twierdził, że wyniki badań mam dobre i lepiej nie przeginać z witaminami. I wiecie co ? Żałuję, że go w ogóle posłuchałam!!! Bo głowę to najchętniej ogoliłabym na łyso! Włosy przyzwyczajone do witamin nagle zostały ich pozbawione i są w fatalnym stanie :( Swoją drogą tego konowała zmieniłam po pierwszej wizycie na NFZ i mój obecny lekarz jak go poprosiłam bez problemu zapisał mi witaminki ale to już było za późno :/

Dla Młodego mamy już praktycznie wszystko, bo siostry i kuzynki oddają wszystkie sprzęty i ubranka także zostało nam tylko się umeblować i czekać na termin... :)
A chciałabym żeby to było już bo jestem drobna i nie potrafię się odnaleźć z takim brzuchem! :D Mały kopie jak szalony także chyba też mu śpieszno na świat :)

Listopadowe mamusie 2014r.

13 sie 2014 - 21:05:16

Troll93 ja tak samo jestem szczupła osobą i ciężko jest mi sie przyzwyczić do brzuszka :)
Mam termin na ten sam dzień i też chłopczyk :)
u mnie paznokcie rosną jak szalone natomiast włosy staneły w miejscu ;/ a tak chciałam zapuści na chrzciny ( ściełam zaraz po ślubie) i teraz troszkę żałuję ;/

My dopiero się bd rozglądać za wszystkim, jedynie łóżeczko mam wybrane :))

Listopadowe mamusie 2014r.

14 sie 2014 - 13:56:24

Mi w sumie włosy rosną jak zawsze, ale są tak wyniszczone że wyglądają gorzej niż siano :(

Ja się cieszę, że kompletowanie wyprawki mnie ominie bo jak widzę ten wybór to aż mi słabo...A tak mam gotowe wszystko praktycznie na 3 lata :)

Listopadowe mamusie 2014r.

15 sie 2014 - 13:43:16

W



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-15 13:45 przez Magalii20.

Listopadowe mamusie 2014r.

19 sie 2014 - 17:36:34

Hej dziewczyny, coś się ruszyło, bo tak zaglądałam i nic się nie działo :) U mnie synek już na 99% po usg 3d. Termin pokazało na 24.11, ważył tydzień temu 650gr, a kopie jak najęty. Co do wyprawki to też mam sporo po dzieciaczkach, chociaż dzisiaj nie mogłam się oprzeć i kupiłam pierwsze body i czapeczkę love. O wadze to wolę nie pisać, apetyt mi dopisuję i zaczyna mi już być ciężko, chociaż przytyłam jakieś 8kg :)niby nie aż tak dużo...
Leków też niestety trochę mam żelazo magnez itp.

Listopadowe mamusie 2014r.

30 sie 2014 - 12:41:01

w końcu się tu coś dzieje ;)
mi lekarz 3 razy powiedział, że to dziewczynka :D
to moje pierwsze dziecko i cieszę się z narzeczonym jak głupia, mamy dla maleństwa praktycznie wszystko:)
na ostatniej wizycie maleństwo miało 1280gr .
przytyłam 6kg i jak na razie idzie mi tylko w brzuszek :D

bierze któraś z was Vita miner + DHA ?

Listopadowe mamusie 2014r.

11 wrz 2014 - 22:16:34

Ja znowu po wizycie i szok....synuś ma już ok. 2 kg (mój wielkolud:)) i niestety zrobił mamie psikusa....i ułożył się pośladkowo, zrobiło mi się jakoś niewygodnie, strasznie uciska...
Wiąże się to z cesarką i nie za bardzo mi się to uśmiecha. Chociaż jest szansa, że jeszcze się przekręci... zobaczymy czekam do następnej wizyty. A z witaminek biorę femibion classic + żelazo i wapno dodatkowo.

Listopadowe mamusie 2014r.

16 wrz 2014 - 18:50:57

Mam termin na 3 listopada..czyli leci 34 tydzien :) mam dwoch synkow - 7 i 3 latka, teraz dla odmiany coreczka :)
Co do dolegliwosci ciazowych..z chlopakami nic a teraz nudnosci, wymioty, sennosc do 6 miesiaca..potem troche lepiej. A teraz dla odmiany rwa kulszowa - to dopiero jazda..
Dzis bylam na usg III trymestru - dzidzia wazy 1950g, jest zdrowa a doktorowi pokazala jezyk - bedzie babka z charakterkiem :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze szybkiego rozwiazania :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Objawy ciąży