Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

regularne posiłki

2 minuty temu

dieta organizacja

16 minut temu

przestrzeganie diety

33 minut temu

zalety diety pudełkowej

48 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Listopadowe mamusie 2014r.

17 cze 2014 - 18:34:08

Tak czy siak nie byłam na tym USG, bo tak się źle czułam. A powiedzcie mi czy wasz lekarz od ręki wypisuje wam zwolnienie?

Listopadowe mamusie 2014r.

23 cze 2014 - 20:55:37

mój na każdej wizycie się pyta czy chce zwolnienie, ale chcę pracować jak najdłużej:)

Listopadowe mamusie 2014r.

25 lip 2014 - 14:39:02

witam ja również się dołączam termin mam na 21 listopada. to już 23 tydzień ;)

Listopadowe mamusie 2014r.

30 lip 2014 - 09:29:59

Witamy serdecznie, piszcie jak się czujecie i jak po wizytach u lekarza. Ja jestem po badaniu 3d i widziałam twarzyczkę mojego "synka" jeszcze nie wiadomo na 100% :) Ale mam dwa słodkie łobuziaki i nam jest bez różnicy :)

Listopadowe mamusie 2014r.

31 lip 2014 - 20:29:01

Hej dziewczyny! :)
Ja mam termin na 10 listopad, jestem w 26 tc.
Od 18 tygodnia wiem, że będzie synek, cały czas lekarz potwierdza, ale na 100 % dowiem się w listopadzie :D
Jak tam u Was z pracą? Jesteście na zwolnieniu?
Ja od 5 tc jestem na zwolnieniu, gdybym miała inną pracę to bardzo chętnie bym pracowała, bo całą ciążę czuje sie bardzo dobrze ;-)
żadnych wymiotów, zgagi, czasem tylko boli mnie strasznie głowa. Macie może jakieś domowe sposoby na przetrwanie bólu głowy?
Pozdrawiam mamuśki :D

Listopadowe mamusie 2014r.

31 lip 2014 - 21:30:47

Ja mam termin na 30.10 :)

Listopadowe mamusie 2014r.

13 sie 2014 - 08:26:40

Hej ;) dawno mnie tu nie było ale widzę ze wątek umiera co jest dziewczyny?
Ja mam termin na 10 listopada, w brzuszku synus ;)
Czuje Sie świetnie. ;) przed ciążą wazylam 50kg obecnie 61 narazie mi idzie tylko w brzuszek ;)
Mały kopie jak szalony ;)
Na ostatniej wizycie wyszły mi gorsze badania krwi i ginekolog przepisala MI żelazo. Dodatkowo możliwe ze wystąpi u mnie konflikt serologiczny Ja mam grupę krwi 0 rh- a mąż A rh+
Dla małego mam juz troszkę ciuszkow kupionych za resztą bd Sie rozglądać za miesiąc.

A jak tam u Was? ;) ożywmy ten wątek..

Listopadowe mamusie 2014r.

13 sie 2014 - 14:08:35

Witam Panie :)
Ja mam termin na 10.11 i będzie chłopczyk :) a strasznie chcieliśmy dziewczynkę... cóż natura wybrała za nas... Ja od początku ciąży brałam tylko kwas foliowy, lekarz wręcz zabronił mi brać wszystko co łykałam wcześniej czyli magnez (często miałam skurcze w łydkach) i Belissę która ratowała moje włosy i paznokcie. Twierdził, że wyniki badań mam dobre i lepiej nie przeginać z witaminami. I wiecie co ? Żałuję, że go w ogóle posłuchałam!!! Bo głowę to najchętniej ogoliłabym na łyso! Włosy przyzwyczajone do witamin nagle zostały ich pozbawione i są w fatalnym stanie :( Swoją drogą tego konowała zmieniłam po pierwszej wizycie na NFZ i mój obecny lekarz jak go poprosiłam bez problemu zapisał mi witaminki ale to już było za późno :/

Dla Młodego mamy już praktycznie wszystko, bo siostry i kuzynki oddają wszystkie sprzęty i ubranka także zostało nam tylko się umeblować i czekać na termin... :)
A chciałabym żeby to było już bo jestem drobna i nie potrafię się odnaleźć z takim brzuchem! :D Mały kopie jak szalony także chyba też mu śpieszno na świat :)

Listopadowe mamusie 2014r.

13 sie 2014 - 21:05:16

Troll93 ja tak samo jestem szczupła osobą i ciężko jest mi sie przyzwyczić do brzuszka :)
Mam termin na ten sam dzień i też chłopczyk :)
u mnie paznokcie rosną jak szalone natomiast włosy staneły w miejscu ;/ a tak chciałam zapuści na chrzciny ( ściełam zaraz po ślubie) i teraz troszkę żałuję ;/

My dopiero się bd rozglądać za wszystkim, jedynie łóżeczko mam wybrane :))

Listopadowe mamusie 2014r.

14 sie 2014 - 13:56:24

Mi w sumie włosy rosną jak zawsze, ale są tak wyniszczone że wyglądają gorzej niż siano :(

Ja się cieszę, że kompletowanie wyprawki mnie ominie bo jak widzę ten wybór to aż mi słabo...A tak mam gotowe wszystko praktycznie na 3 lata :)

Listopadowe mamusie 2014r.

15 sie 2014 - 13:43:16

W



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-15 13:45 przez Magalii20.

Listopadowe mamusie 2014r.

19 sie 2014 - 17:36:34

Hej dziewczyny, coś się ruszyło, bo tak zaglądałam i nic się nie działo :) U mnie synek już na 99% po usg 3d. Termin pokazało na 24.11, ważył tydzień temu 650gr, a kopie jak najęty. Co do wyprawki to też mam sporo po dzieciaczkach, chociaż dzisiaj nie mogłam się oprzeć i kupiłam pierwsze body i czapeczkę love. O wadze to wolę nie pisać, apetyt mi dopisuję i zaczyna mi już być ciężko, chociaż przytyłam jakieś 8kg :)niby nie aż tak dużo...
Leków też niestety trochę mam żelazo magnez itp.

Listopadowe mamusie 2014r.

30 sie 2014 - 12:41:01

w końcu się tu coś dzieje ;)
mi lekarz 3 razy powiedział, że to dziewczynka :D
to moje pierwsze dziecko i cieszę się z narzeczonym jak głupia, mamy dla maleństwa praktycznie wszystko:)
na ostatniej wizycie maleństwo miało 1280gr .
przytyłam 6kg i jak na razie idzie mi tylko w brzuszek :D

bierze któraś z was Vita miner + DHA ?

Listopadowe mamusie 2014r.

11 wrz 2014 - 22:16:34

Ja znowu po wizycie i szok....synuś ma już ok. 2 kg (mój wielkolud:)) i niestety zrobił mamie psikusa....i ułożył się pośladkowo, zrobiło mi się jakoś niewygodnie, strasznie uciska...
Wiąże się to z cesarką i nie za bardzo mi się to uśmiecha. Chociaż jest szansa, że jeszcze się przekręci... zobaczymy czekam do następnej wizyty. A z witaminek biorę femibion classic + żelazo i wapno dodatkowo.

Listopadowe mamusie 2014r.

16 wrz 2014 - 18:50:57

Mam termin na 3 listopada..czyli leci 34 tydzien :) mam dwoch synkow - 7 i 3 latka, teraz dla odmiany coreczka :)
Co do dolegliwosci ciazowych..z chlopakami nic a teraz nudnosci, wymioty, sennosc do 6 miesiaca..potem troche lepiej. A teraz dla odmiany rwa kulszowa - to dopiero jazda..
Dzis bylam na usg III trymestru - dzidzia wazy 1950g, jest zdrowa a doktorowi pokazala jezyk - bedzie babka z charakterkiem :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze szybkiego rozwiazania :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Objawy ciąży