Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

e-papieros

1 minutę temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

godzinę temu

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciąża a kolczyk

11 mar 2014 - 22:32:09

Czesc dziewczyny, mam takie pytanie: mam kolczyka w pępku i zastanawiam sie w zasadzie co sie z nim stanie jak zajde w ciąze? Oczywiscie wiem, ze bede musiała go wyciągnąc ale co bedzie sie działo z miejscem w którym on był? Dziura bedzie sie powiekszac czy zarosnie?
Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża a kolczyk

11 mar 2014 - 23:03:59

zarosnie, brzydka blizna bedzie. ja wyjełam i brzydko to wyglada , take zgrubienie jest

ciąża a kolczyk

11 mar 2014 - 23:33:18

Ja miałam też kolczyk w pępku i nadal jest dziurka która ię nic nie zmieniła. W ciązy troszke się jakby poszerzyła ale teraz jest taka jak była przed ciążą - wydaje mi się że to też duzo zależy od sprężystości skóry.

ciąża a kolczyk

12 mar 2014 - 09:08:51

U mnie też nic się z dziurką nie stało. Wyjęłam kolczyka około 6 m-ca, dziurka trochę się rozciągnęła, ale niedługo potem zrobiła się normalna, bo i pępek też się wciągnął. Kolczyk udało mi się włożyć, ale troszkę piekło. Ale żadnej ranki nie miałam, wszystko szzybciutko przyschło. Kolczyk nosiłam około 8 lat przed ciążą.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża a kolczyk

12 mar 2014 - 10:31:43

u mnie też nic się nie stało, wyjełam bo lekarzowi było lepiej usg robić i po ciąży założyłam i nie było żadnego problemu

ciąża a kolczyk

12 mar 2014 - 12:28:52

ja mam kolczyk w pępku , w czasie ciąży kolczyk wyjęłam a po urodzeniu wsadziłam z powrotem, dziurka wcale nie zarosła

zweryfikowana
Posty: 612
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża a kolczyk

13 mar 2014 - 12:40:26

ja mialam kolczyk kiedys , jestem w drugiej ciazy i bardzo zaluje tego ze sobie przebilam niedosc ze mam blizne duzą po pierwszej ciazy to teraz w drugiej ciazy zrobila mi sie przepuklina pepkowa przez glupi kolczyk :( strasznie bylam glupia ze go zrobilam kiedys..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie