Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozglądam się za spacerówką dla swojego dziecka, na samym allegro jest ich bardzo dużo, a ja nie potrafię zdecydować jaką wybrać :-( bo przecież funkcjonalność i jakość (trwałość) jest najważniejsza, a tego nie da się stwierdzić oglądając zdjęcia i opisy :-( dlatego drogie doświadczone mamy proszę o pomoc!!! :-) A i jeszcze jedno, zastanawiam się czy zostawić wózek "pierwszy" nawet jak już kupię spacerówkę parasolkę :-) Z góry dziękuję za odpowiedzi

przerobiłam już kilka wózków i jak dla mnie to tylko maclaren, dużo modeli do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie i swojego malucha. minusem jest cena ale moim zdaniem warto.

Ja od tygodnia posiadam GRACO MIRAGE jest swietna lekko sie prowadzi.
Jak dla mnie jedynym minusem jest to że dość ciężko podjeżda się pod krawężnik. Cena ok.
A co do ,,pierwszego wózka to ja akurat sprzedałam a miałam ROAN MARITA

ja mam na sprzedaż taką spacerówkę w idealnym stanie



x-lander;) funkcjonalne , wygodne dla dziecka i są bardzo ładne ;)

Ja zdecydowałam się na Espiro Magic ze względu na niewielkie rozmiary (szczególnie długość) po złożeniu. Mam mały bagażnik w samochodzie, więc wielkość po złożeniu była głównym kryterium. Ale muszę też pochwalić ten model za dobrą amortyzację, łatwość prowadzenia i długą budkę, która świetnie chroni dziecko.
--------------------------------------
Polecam blog o przygotowaniu do roli mamy od strony emocjonalnej: http://emocjemamy.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-25 19:02 przez grapa88.

Od kilku dni jestem posiadaczką Quatro Monza.
Nie wiem czy jest to wózek idealny ale póki co moje oczekiwania są spełnione.
Dla mnie dużym plusem jest przekładana rączka.

Nie podałaś co jest dla Ciebie ważne i ile ma Twoja pociecha? Czy ciężki i duży wózek będzie problemem? Jeśli nie to x-lander będzie bardzo wygodny dla dziecka, ale jak wiadomo to nie parasolka.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

ja postawiłam na spacerówkę Ritmo firmy euro-cart z 5punktowymi pasami bezpieczeństwa, amortyzowane przednie i tylne koła i co ważne posiada automatyczną zabezpieczenie przed niezamierzonym rozłożeniem

ja miałąm spacerówkę deltim frogg,jest mega pojemna a jej plusem jest duża rozkładana budka



ja miałam spacerówkę deltim frog,jest mega pojemna a jej plusem jest duża rozkładana budka



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża a kolczyk