Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

25 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Imię - Kaja czy Nina ?

26 lut 2014 - 14:32:27

Hej !!. Stanęłam wraz ze swoim chłopakiem przed trudnym wyborem - jakie imię wybrać dla naszego przyszłego dziecka ?. Ja jestem jak najbardziej za Niną a mój TŻ za Kają. A Wam które imię się bardziej podoba?. Fajnie byłoby wraz z uzasadnieniem ;)

Imię - Kaja czy Nina ?

26 lut 2014 - 14:40:50

Nina :-) Kaja też ładne ale kojarzy mi sie z psem mojej sąsiadki dlatego tez ja bym go nie wybrała :-)

Imię - Kaja czy Nina ?

26 lut 2014 - 15:14:08

W sumie żadne :D Ale jeśli miałabym wybrać tylko z tych dwóch to chyba Nina. Kaja takie twarde, moja znajoma ma córkę Kaję i mówi Kajka do niej o.O Dla mnie brzmi to okropnie :/

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 10:37:42

U mnie w szkole była Nina -takie jakieś Rosyjskie imię i ją tak przezywano...

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 10:45:05

Kaja kojarzy mi się z Kayah - opada.
A Nina nie powiem z kim i gdzie, bo nie wypada przy takim dziale :P

Wolałabym dać Janina i ewentualnie zwracać się do dziecka Nina.

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 12:19:33

Jakie skojarzenia??Mnie się bardzo podoba Nina, delikatne, lekkie i wdzięczne. Kaja natomiast dla rozrabiaki, twardej babki i w ogole takie psowate:D

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 12:54:03

Nina :) , Kaja mi się nie podoba bo ludzie często nazywają tak swoje pieski ;) a po za tym Nina tak ładnie brzmi :)

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 13:11:23

Osobiście ani tego ani tego bym nie wybrała.. ale jak już jedno z tych dwóch to Nina. Kaja - kojarzy mi sie z imieniem dla psa, poza tym "Kajeczka" "Kajka" nie brzmi za ładnie ;)

Jeśli jemu się nie podoba jedno a Tobie drugie, może zastanówcie się nad jeszcze innym? :)

Ja mam dwóch synów - Aleksandra i Antosia a jakbym miała mieć córeczkę to dałabym Gabrysia albo Hania :)

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 14:57:36

Osobiście to żadnego bym nie wybrała,nie podobają mi się.
Ale Nina chyba faktycznie lepsze:)

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 15:28:01

oba mi się wogóle nie podobają.Kaja tak jak wyżej wypowiedzi a Nina z komina też dziwnie brzmi ale juz jest lepsze

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 17:58:09

Nina stanowczo ładniejsze, można mówić Ninka do dziecka, a jak dorośnie będzie piękną panią Niną:)

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 18:22:59

Dla mnie bardziej Kaja, jakoś tak delikatniej brzmi, ale zdrobnienie Kajka całkowicie jak dla mnie odpada. A jeśli macie problem z wyborem pomiędzy tymi dwoma imionami, to może warto znaleźć trzecie, które będzie podobało się i Tobie i mężowi:)

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 20:59:43

NINA

Imię - Kaja czy Nina ?

27 lut 2014 - 21:37:49

Ja mam sąsiadkę małą Ninkę i dość dobrze mi się to imię kojarzy ;-) Dziewczynka jest fajowa. Natomiast Kaja, hmm... Podejrzewam, że dzieci będą na nią wołały KAJAK ;-) Poza tym kojarzy mi się z Kajem i Gerdą ;-) Ja bym rzeczywiście pomyślała o trzecim imieniu. Niny poza tym są już dość oklepane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łożysko umiejscowione z przodu brzucha