Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Nie chce mleka:/

23 lut 2014 - 12:43:19

Moja już prawie 6 miesięczna córeczka (od początku na mm) nie chce pić mleka od kilku dni. Tylko obiadki, deserki i kaszki. Wszystko z łyżeczki :/ Bardzo mnie to martwi bo takie dziecko według zaleceń powinno zjadać 4 * 180ml, a ona przez cały dzień wymęczy może 160 ml, a połowę wypluje. Mamusie co robić bo się martwię miała któraś mama już tak i może mi podsunąć jakiś pomysł ? Dodam że próbowałam dodawać kaszki kleiku, ale ciągle to samo. Jedynie to herbatke z butelki pije..



Od dwóch nocy ładnie śpi, i też nie płacze o mleko.. a wczesniej potrafiła co godz się budzić..



Jako, że nie lubię wątków zaczętych, a nie skończonych napisze co u nas.
Tak więc przez dwa dni nie podawałam małej w ogóle mleka, zamiast tego kaszki, zupki deserki. Przez nie picie mleka mała miała problem ze zrobieniem kupki, więc w niedziele jej pomogłam. Wczoraj zrobiłam próbę wypiła 40ml, a w nocy się przebudziła i już zjadła 2 razy 120ml. Dziś rano to samo i kupka już luźniejsza. Tak więc polecam na dwa dni odstawić całkowicie mleko i po tym znowu spróbować podać. U nas zadziałało mam nadzieje, że moja radość nie jest przedwczesna:P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 08:49 przez nataliau90.

Nie chce mleka:/

23 lut 2014 - 13:21:20

To nie dawaj jej mleka przez kilka dni, może jej się odmieni. Półroczne dziecko już na zupkach może być, jak dalej nie będzie chciała, to niech nie je. Nic się jej nie stanie. Za chwilę zaczniesz podawać jogurciki, kaszki gęste łyżeczką to będzie jadła.

Nie chce mleka:/

23 lut 2014 - 13:29:09

u nas sam odrzucił moje mleko wiec próbowaliśmy mu dać bebiko nan i inne lecz to też nic nie dało pluł aż ugotowałam grysik na zwykłym sklepowym mleku miał wtedy jakoś 7 miesięcy i nie mamy problemu zajada do tej pory ma rok i 2 miesiące jak mówiliśmy komuś że dajemy grysik to nam mówili że takim małym dziecia się nie daję a moim zdaniem grysik jest lepszy niż te sztuczne mleka, kiedyś ich nie było tylko grysik i dziecią niec nie było.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Nie chce mleka:/

23 lut 2014 - 17:25:56

posmakowala lepszego jedzenia i mleka juz nie chce,bo umówmy sie jest ochydne :)spróbuj moze inne,inny smak

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciaza w wieku 22